Neler Yeni

İnstagram takipçi gizleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MotoJet234
İnstagramda takip edenlerin ve etmeyenlerin hepsi yani kimse takipçileri yada takip ettiklerimi görmesin bunun ayarı nereden yapılır iPhone 7

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,326
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
İnstagramda takip edenlerin ve etmeyenlerin hepsi yani kimse takipçileri yada takip ettiklerimi görmesin bunun ayarı nereden yapılır iPhone 7
Takipçi ve takip edilen kişi sayısını diyorsan onu gizleyemezsin diye biliyorum, onun dışında kimleri takip ettiğini veya takipçi sayını hesabını gizliye alarak gizlemekten ziyade kısıtlayabilirsin. Bu ne anlama geliyor;

Şu şekilde eğer gizliye alırsan senin takipçilerin dışında kimse takipçilerini ve takip ettiklerini göremezler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MotoJet234
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayısı için değil beni takip edenler takip ettiklerimi ve takip edenleri görmesin diye

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Merhaba. Takipçi,beğeni,izlenme ve organik yorumların;en uygun ve şifresiz olarak yapıldığı bir site sahibiyim. www.panelront.com
hızlıca üyelik oluşturup mail onayı dahil istenmeden sipariş oluşturabilirsiniz. girin bir göz atın derim :) beğenirseniz o zaman sipariş verebilirsiniz. İşlem iptali veya gönderim yapmama durumunda hızlı iade/çözüm sağlıyorum. whatsapp destek butonu site içerisinde aktif olarak çalışmakta. dilerseniz @serhatyildizrb instagram hesabımdanda bana ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim ..
Hacı bu gece de amma insta ile alakalı sorunlar çıkmış forumda sende bu işlerdesin reklamını yapmışsın direk valla helal olsun bol kazançlar

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hacı bu gece de amma insta ile alakalı sorunlar çıkmış forumda sende bu işlerdesin reklamını yapmışsın direk valla helal olsun bol kazançlar
Instagram ile alakalı sorun çıkmamış bütün konuları bu arkadaş hortlatıyor raporla

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Bu gece çıkan konu yok ki adam tüm eski instagram konularına kendi reklamını yaparak hortlatmış ki sanırım bu ban sebebi

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
5 aylık konuları bulup ctrl v yapıyor direkt
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu gece çıkan konu yok ki adam tüm eski instagram konularına kendi reklamını yaparak hortlatmış ki sanırım bu ban sebebi
Reklam da yapmış bu da ban sebebi degil mi

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Zaten ban sebebi diye reklamı kast ettim
@Perfectshot06
Merhaba. Takipçi,beğeni,izlenme ve organik yorumların;en uygun ve şifresiz olarak yapıldığı bir site sahibiyim. www.panelront.com
hızlıca üyelik oluşturup mail onayı dahil istenmeden sipariş oluşturabilirsiniz. girin bir göz atın derim :) beğenirseniz o zaman sipariş verebilirsiniz. İşlem iptali veya gönderim yapmama durumunda hızlı iade/çözüm sağlıyorum. whatsapp destek butonu site içerisinde aktif olarak çalışmakta. dilerseniz @serhatyildizrb instagram hesabımdanda bana ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim ..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,785
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun
Top Bottom