Neler Yeni

İnstagram verileri nasıl silinir ?

yusf_wha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
Merhaba arkadaşlar iphone 11 olan cihazımda instagramdan ban yedim ve bundan sonra bir daha instagrama giremedim pc den ve baska telefondan girebiliyorum ama telefondan giremiyorum bir çok şey denedim fakat olmadı bi kere daha bu sorunu yaşamıştım icloudan instgram verilerini yedeklemesini kaldırıp telefonu resetlediğimde soru çözmüş oluyordum fakat bu çözümü 2 kere denememe rağmen bir sonuç alamadım.
iphonede instagram verilerini silmenin bir yolu var mıdır androiddeki ön bellek temizlemek gibi.
ayarlar => genel => iphone saklama alanından instagram verilerini silmeyi deniyorum fakat bir işe yaramıyor.
instamı siliyorum iclouddan siliyorum ona rağmen her instgaramı açtığımda önceden açmış oldugum hesabın bilgilerini görüyorum bu da demek oluyorki verileri silememişim.
nasıl silebilirim yada bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim iyi günler dilerim.

xTURANN

80+ Bronze
Uygulamayı kaldır, telefonu yeniden başlat.
Daha sonra icloud ya da telefonun kendi verilerine bak, duruyorsa instagramla alakalı bir şey kaldır / sil / temizle.

Ayrıca telefondan başka hesaba girebiliyor musun ?

yusf_wha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha sonra icloud ya da telefonun kendi verilerine bak, duruyorsa instagramla alakalı bir şey kaldır / sil / temizle.

hayır hic bir hesaba giriş yapamıyorum. çoğu ihtimali denedim ama sizin icin tekrar deneyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çözümü bilmiyorum ama nasıl ban yediğinizi merak ediyorum.
cinsellikden ban yemişim fakat herhangi cinsel bir şey paylaşmadım neden ban yediğimi bilmiyorum itiraz ettim fakat anında retyedim iphonelerde instagram bozuk sanırım.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Altan Büyüktaş
Hocam başka bir cihazdan hesabınıza giriş yapabiliyor musunuz? Hesabınız kapanması lazım cihaz niye yasaklanıyor anlamadım. Ben 2. Hesabımda yorumlarda küfür felan ediyordum 4 kere ban yedim bu sebepten ama süresi saatlik falandı cihaz banıda yemedim. Sizde başka bişey olmuş.

yusf_wha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
Hocam başka bir cihazdan hesabınıza giriş yapabiliyor musunuz? Hesabınız kapanması lazım cihaz niye yasaklanıyor anlamadım. Ben 2. Hesabımda yorumlarda küfür felan ediyordum 4 kere ban yedim bu sebepten ama süresi saatlik falandı cihaz banıda yemedim. Sizde başka bişey olmuş.
özür dilerim eksik yazmışım başka bir cihazdan yeni oluşturgudum bir hesaba giriş yapabiliyorum lakin kendi telefonum olan iphoneden hiç bir türlü hiç bir hesaba giriş yapamıyorum banlanan hesabım kalıcı ban yedi gitti.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Altan Büyüktaş
Başka hesaplara giriş yapamadığınıza göre cihaz banı benzeri bişey olmalı o saçma yani niye cihazınızı yasaklıyorlar tuhafıma gitti. Umarım sorunu çözersiniz yabancı kaynaklara bakın derim onlarda vardır bununla ilgili bir şey.

yusf_wha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf

denedim lakin yine olmadı tesekürler yinede

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bekir Küllac
kardesim banı ya sadece hesabına atmıştır ya da anakart banı atmıştır anakart banının bazı çözümleri olabilir mesela bilgisayarın varsa iTunes üzerinden ilk manuel yazılım güncelleme yap sana atıcagım siteden yükleyip sana anlatırım olayı veya o işe yaramazsa gene aynı dosya üzerinden telefonu komple sıfırlama yapacagız hersey silinecek ama icloudla girince geri gelecekler bu şekilde bir çözüm olabilir istiyorsan yardımcı olabilirim
atıcagım site üzerinden telefonunu secip en son yazılımı secip yapıcagız korkmana gerek yok site apple güvencesi altında ben bizzat kendi telefonuma jailbreak yaptıktan sonra yapmıştım ve tüm sorunlar düzelmişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,270
Üyeler
147,695
Son üye
flikha
Top Bottom