Neler Yeni

İnstagramda atatürk düşmanlarından kafayı yiyeceğim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,726
İsim
Hakan
Burada Atatürke düşmanlık yapıp biribirinize düşmeyin.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Ben mi ermeni dedim kardesim ben sana mı düşman dedim sana ermeni diyenle kavga et, ben uyarımı yaptım
başka insanların kavgasına karışma ozaman kanka teşekkürler bende sana düşman demiyorum hepimiz türküz sonuçta

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,726
İsim
Hakan
başka insanların kavgasına karışma ozaman kanka teşekkürler bende sana düşman demiyorum hepimiz türküz sonuçta
Ben senin kavgana mı karıştım bilader, Atatürk düşmanlığı yapıp kavga etmeyin dedim, ha ederseniz edin uyaru/ban'ı ben yemem

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Ben senin kavgana mı karıştım bilader, Atatürk düşmanlığı yapıp kavga etmeyin dedim, ha ederseniz edin uyaru/ban'ı ben yemem
ben düşmanlık yapmak istemiyorum ama buraya gelip atatürkü sevmeyen ermeni yazmak bir garip geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben daha cevap yazmayacağım bende yemek istemiyorum tanımadığı insanları yargılayan kişiler hakkında

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar her ne olursa olsun yorumlara girdiğimde trnin iq seviyesini belli eden atatürk düşmanı şeriatçı yorumlar geliyor. Çıldıracağım her yürk atatürkü sevmek zorundadır. Sen seni ingilizlerin ve sahte hocaların elinden kurtarıp sana demokrasi getiren birini nasıl sevmezsin.
bu millet Atatürk ü haketmiyor kısa ve net

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şu ülkede Ne Atatürk düşmanı bitti Ne de Din Düşmanı. Kendi içimizde bile anlaşamazken düşmana karşı nasıl savaşacağız.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,361
Üyeler
155,860
Son üye
mertkynrpnr
Top Bottom