Neler Yeni

İnstagram'da çıkan rastgele sponsorlukta olan indirimler

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Burak
Bugün anneme İnstagram'da rastgele bir sponsor üzerinden 1 ürünü indirimli halde görmüş linke tıklamış bende fark etmedim giriş yapmayı deniyorum sayfaya yapamıyorum orada anlamadım kredi kartı bilgilerini girdim adres bilgisini girdim sorun olur mu? bu soruna karşı nasıl bir önlem almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
reis, üzülerek söylüyorum ama bilgileriniz dediğin gibi kredi kartı ve adres bilgilerini verdiysen; Polise haber ver ve kredi kartı bilgilerini değiştir

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis, üzülerek söylüyorum ama bilgileriniz dediğin gibi kredi kartı ve adres bilgilerini verdiysen; Polise haber ver ve kredi kartı bilgilerini değiştir
aga şu an karttaki paraların hepsini çektim diğer hesaba başka bir durum olarak ne olabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
acilen hemde, çok acil
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga şu an karttaki paraların hepsini çektim diğer hesaba başka bir durum olarak ne olabilir ?
bilgiler elindeyse alışveriş yapabirler sen hemen banka aracılığı ile iletişime geç her hangi bir şifre değişimi veya kredi kartından alışveriş yapılmışmı onu öğren eğer öyleyse kredi kartını iptal et

kart sahibininde izini veya bilgileri gerekli olabilir yanında kart sahibide olsun

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Burak
acilen hemde, çok acil

bilgiler elindeyse alışveriş yapabirler sen hemen banka aracılığı ile iletişime geç her hangi bir şifre değişimi veya kredi kartından alışveriş yapılmışmı onu öğren eğer öyleyse kredi kartını iptal et
şu an herhangi bir alışveriş yapılmamış, sanırım şubeler kapalı banka kartını nasıl değiştireceğiz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
şu an herhangi bir alışveriş yapılmamış, sanırım şubeler kapalı banka kartını nasıl değiştireceğiz ?

değiştiriliyormu bilmiyorum ama kredi kartını iptal etmen lazım eğer birisi kartından alışveriş yaptıysa yada şifresi ile ilgili değişik işlemler olduğu zaman

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Burak

değiştiriliyormu bilmiyorum ama kredi kartını iptal etmen lazım eğer birisi kartından alışveriş yaptıysa yada şifresi ile ilgili değişik işlemler olduğu zaman
kanka bunu şubeye götürmek gerekiyor galiba pazartesi günü açılıyor değişemiyoruz ne yapacağız banka kartı var bizde kredi kartı değil

ne yapacağım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
kanka bunu şubeye götürmek gerekiyor galiba pazartesi günü açılıyor değişemiyoruz ne yapacağız banka kartı var bizde kredi kartı değil

ne yapacağım ?
kanka bu tür durumlarla ilgili pek fazla bir bilgim yok, bu konu hakkında yetkin kişilere danış

xFavian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Burak
kanka bu tür durumlarla ilgili pek fazla bir bilgim yok, bu konu hakkında yetkin kişilere danış
tamam müşteri hizmetleriyle danıştım kartımız değişecek iptal ettirdik sorun kalmadı, ama giriş yapmak istediğimiz cihazlara virüs taraması yapmamız gerek mi bir şey indiğini görmedim gözümde

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
tamam müşteri hizmetleriyle danıştım kartımız değişecek iptal ettirdik sorun kalmadı, ama giriş yapmak istediğimiz cihazlara virüs taraması yapmamız gerek mi bir şey indiğini görmedim gözümde
yap kanka internet bu, her gün kötü amaçlı yazılımlar dahada gelişiyor

yap kanka internet bu, her gün kötü amaçlı yazılımlar dahada gelişiyor
hatta bence cihazlarda orta veya çok denilecek şekilde; fotoğrafların videoların, notların yoksa cihazları sadece iş için kullanıyorsan oda önemli bir işin değilse sıfırlamanı önerebilirim, ama azcık dahi varsa yapma bana sitem etmeni istemem sonra

Son düzenleme:
Top Bottom