Neler Yeni

Intel ARC A750 alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
çok ısınan kart değil,arkadaş 83 dereceyi nasıl görmüş anlamdım.

Yaz aylarında FIFA'da ultra ayarlarda çok iyi bir havalandırması olmayan kasada denerseniz siz de görebilirsiniz. :D Fan ayarını %100'e aldığınızda 65 dereceyi geçmez ama önerdiğim bir durum değildir.

JSezar

80+ Silver
Oyundan oyuna fark eder. Her oyunda aynı yüke binmediği için farklılıklar gözlenir. Furmark'ta maksimum sıcaklık 78 derece mesela.
dediğim gibi senin kartta sıkıntı var.oyun da olsa furmark da olsa o kadar ısınması ilginç.genelde oyunda düşük fan devrinde olur.yük bindikçe fan hızı artar yine o sıcaklıklara gelmez.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Oyundan oyuna fark eder. Her oyunda aynı yüke binmediği için farklılıklar gözlenir. Furmark'ta maksimum sıcaklık 78 derece mesela.
cyberpunk rtx+ultra ayarlarda 1440p de 90 fps 65-70 derece arası gördüm ama dediğim gibi arc770 bendeki

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,837
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Alınır güzel kart ve güncelleme de alıyor.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,259
İsim
Evren avcı
hayır. biraz daha koyup cillop gibi rx6700xt alınır. ama istersen 2.el al 4k fiyata al.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yaz aylarında FIFA'da ultra ayarlarda çok iyi bir havalandırması olmayan kasada denerseniz siz de görebilirsiniz. :D Fan ayarını %100'e aldığınızda 65 dereceyi geçmez ama önerdiğim bir durum değildir.

dediğim gibi senin kartta sıkıntı var.oyun da olsa furmark da olsa o kadar ısınması ilginç.genelde oyunda düşük fan devrinde olur.yük bindikçe fan hızı artar yine o sıcaklıklara gelmez.

Neticede gayet güzel bir GPU. F/P oranı oldukça yüksek.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
efe can
ben asseto corsa grafik paketli vardı hdr 70 derece geçmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
a l p e r

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
AMD ye geçmi intele iki üç tokat atar AMD ekran kartında
intel pazara harici gpu da yeni girmesine rağmen low end i komple aldı götürdü high end de nvidia da amd hala mid end i alamadı. Driver desen kaç senedir pazarda olan bir firmadan beklenmiyecek seviyede fiyatlar desen son 2 jenerasyondur saçmaladılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
a l p e r

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
intel pazara harici gpu da yeni girmesine rağmen low end i komple aldı götürdü high end de nvidia da amd hala mid end i alamadı. Driver desen kaç senedir pazarda olan bir firmadan beklenmiyecek seviyede fiyatlar desen son 2 jenerasyondur saçmaladılar
Yo ben rx7800xt kullanıyorum bir kere drevier problemi yaşamadım

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Yo ben rx7800xt kullanıyorum bir kere drevier problemi yaşamadım
dostum senin böyle bir sorun yaşamamış olman bu forumdaki yüzlerce belkide binlerce kişinin amd driver sorunu başlıklı yazıların açılması gerçeğini değiştrimiyor
şöyle bir söz vardır

Murphy kanunları : "Eğer bir işi halletmek için birden fazla olasılık varsa ve bu olasılıklardan biri istenmeyen sonuçlar veya felaket doğuracaksa; kesinlikle bu olasılık gerçekleşecektir."
yani bir şeyin gerçekleşme olasılığı varsa o şey gerçekleşecektir bugün ya da yarın yani sana iyi şanslar :)

Top Bottom