Neler Yeni

Intel ARC A750 alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
intel pazara harici gpu da yeni girmesine rağmen low end i komple aldı götürdü high end de nvidia da amd hala mid end i alamadı. Driver desen kaç senedir pazarda olan bir firmadan beklenmiyecek seviyede fiyatlar desen son 2 jenerasyondur saçmaladılar

Bilgisayar kullanmayı bilen her kimse sürücü sorunu yaşamaz dostum.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
dostum senin böyle bir sorun yaşamamış olman bu forumdaki yüzlerce belkide binlerce kişinin amd driver sorunu başlıklı yazıların açılması gerçeğini değiştrimiyor
şöyle bir söz vardır

Murphy kanunları : "Eğer bir işi halletmek için birden fazla olasılık varsa ve bu olasılıklardan biri istenmeyen sonuçlar veya felaket doğuracaksa; kesinlikle bu olasılık gerçekleşecektir."
yani bir şeyin gerçekleşme olasılığı varsa o şey gerçekleşecektir bugün ya da yarın yani sana iyi şanslar :)
My friend, there is a truth in the universe. If your level of knowledge is low, you tend to cause problems instead of solving them. If you are a knowledgeable person, you will definitely solve the problem you are experiencing.😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru

freygasm

80+ Gold

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
ben son kullanıcı olarak bu sorunları yaşamak zorunda değilim 3 nesil amd intel ve onlarca nvidia kart kullandım amd hala bu sorunu adam akıllı aşamadı ben forumlarda bu driver bozukmu çalışıyor mu diye bakıp güncellemek zorunda değilim

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Yakın zamanda forumda bir konun olur illa. Bilgisi olmayan biri için amd kullanmak çok zor.
Valla kardeşim AMD de kullandım nvida da AMD ye ana bacı sovecek kadar sorun sorun yaşamadım doğru eğer bilgin yoksa oyun bile oynama çok zordur 😃

ben son kullanıcı olarak bu sorunları yaşamak zorunda değilim 3 nesil amd intel ve onlarca nvidia kart kullandım amd hala bu sorunu adam akıllı aşamadı ben forumlarda bu driver bozukmu çalışıyor mu diye bakıp güncellemek zorunda değilim
Kardeşim 2 yıldır bu forumdayim senin hiçbir zaman böyle Bir konu açtığını görmedim sen şuan fan boyluk yapıyorsun kusra bakma

Yakın zamanda forumda bir konun olur illa. Bilgisi olmayan biri için amd kullanmak çok zor.
Merak etme ekran kartında yardıma ihtiyacın olursa cevaplarım

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Valla kardeşim AMD de kullandım nvida da AMD ye ana bacı sovecek kadar sorun sorun yaşamadım doğru eğer bilgin yoksa oyun bile oynama çok zordur 😃

Kardeşim 2 yıldır bu forumdayim senin hiçbir zaman böyle Bir konu açtığını görmedim sen şuan fan boyluk yapıyorsun kusra bakma
böyle bir konu açmadım çünkü açılanları okudum her hafta bir konu açılıyor ne de olsa :)

freygasm

80+ Gold

Merak etme ekran kartında yardıma ihtiyacın olursa cevaplarım
Stok kullandığım bir bileşen olmadı herhangi bir sistemimde. Demem o ki benlik sorun yok ama kartı takıp kafa rahat pc kullanmak isteyenlerin seçimi değil amd. Düşünsene güncelleme geliyor; yapsam stabilite bozulur mu diye düşündürüyor sana. Sonsuz nedenden wattman sorunu yaşanılabilir ve bunu çözebilmek için bilgili ve tecrübeli olmak gerekiyor. Yazılım konusuna girmeyeceğim bile.

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan
Amdyi gec kanka

İ3 12100f var sıkıntı olmaz da

Kanka bencede zamanı var ama, şimdi bı ikinci el 3060 almak var bide sifir a750 almak var
6700 xt aldim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
a l p e r

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,770
İsim
uwu
adam driveri silmiş ssd de yer açılsın diye yada driverin oraya gider crack lı dosya ya vürüs yükler ondna sonra amd driverleri bozuk rx 4xx/5xx/5xxx serileri kronik hatalı zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,864
Üyeler
153,618
Son üye
fatihpasa
Top Bottom