Neler Yeni

intel arc ekran kartları alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa güney diken
arc ekran kartların yazılımsal sorunları vardı en son şimdi yazılımsal sorunlar düzeltildimi alınır mı? arc kart kullanan varmı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
arc ekran kartların yazılımsal sorunları vardı en son şimdi yazılımsal sorunlar düzeltildimi alınır mı? arc kart kullanan varmı
arc a750 fiyatı uygun olsa alınabilirdi ama şuan xfx rx6600 ile fiyatı aynı.
6600 almak çok daha mantıklı hem daha iyi, hem teknolojileri arc'a göre daha iyi. İntele göre daha az ısınıyor ve stabil

Diğer modelleri bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
arc a750 fiyatı uygun olsa alınabilirdi ama şuan xfx rx6600 ile fiyatı aynı.
6600 almak çok daha mantıklı hem daha iyi, hem teknolojileri arc'a göre daha iyi. İntele göre daha az ısınıyor ve stabil

Diğer modelleri bilmiyorum
arc kartların fiyatı çok değişiyo ama 15 günde 600 700 fark olabiliyo bazen rx6600 de dahil olmak üzere radeon ekran kartlarının çok fazla yazılımsal sorunu var ve çok fazla hata veriyo

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
arc kartların fiyatı çok değişiyo ama 15 günde 600 700 fark olabiliyo bazen rx6600 de dahil olmak üzere radeon ekran kartlarının çok fazla yazılımsal sorunu var ve çok fazla hata veriyo
Amd'nin sorunları genelde parça kalitesizliğinden oluyor kaliteli parçalar ile sorun yaşamazsın. Çoğu amd kullanıcısı niye sorun yaşamıyor sanıyorsun?

Herkesin kartın bozuk olarak gördüğü wattman hatasının bile çözümü var ama intel kartın bozuk hiçbirşey yapamazsın. Geçen gün biri driver güncellerken ekran siyah ekran vermiş artık görüntü alamıyor.

Daha bugün birini gördüm face de adam driver kuramıyor hata veriyor.

Fiyat aynı yada arada 500-600tl varken Intel arc para etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Amd'nin sorunları genelde parça kalitesizliğinden oluyor kaliteli parçalar ile sorun yaşamazsın. Çoğu amd kullanıcısı niye sorun yaşamıyor sanıyorsun?

Herkesin kartın bozuk olarak gördüğü wattman hatasının bile çözümü var ama intel kartın bozuk hiçbirşey yapamazsın. Geçen gün biri driver güncellerken ekran siyah ekran vermiş artık görüntü alamıyor.

Daha bugün birini gördüm face de adam driver kuramıyor hata veriyor.

Fiyat aynı yada arada 500-600tl varken Intel arc para etmez.
kaliteli parça istiyosada amdnin fp olmasını kısıtlar parçalara daha çok para gider ve amd daha ucuz diyemeyiz üstelik ben 500 600tlyi 15 gün içersinde verdim yoksa 4500 küsüre düştüğü zamanlarda var
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni ekran kartı piyasasınada girmiş olsada intel bana göre çok başarılı bir giriş yaptı

JSezar

80+ Silver

lebron23

80+ Bronze
Kullanmadan laf edenlerle dolu forum.

Bir sıkıntısı yok. Arada fark 1000tl den azsa amd al ama daha fazlaysa arc a750, rx 6600dan %15-20 daha fazla fps veren bir kart.

Ayar yapmayı seviyorsan arc al. Dxvk ile uğraşmak gerekebiliyor.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,939
İsim
Hacı
Alınır.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Kullanmadan laf edenlerle dolu forum.

Bir sıkıntısı yok. Arada fark 1000tl den azsa amd al ama daha fazlaysa arc a750, rx 6600dan %15-20 daha fazla fps veren bir kart.

Ayar yapmayı seviyorsan arc al. Dxvk ile uğraşmak gerekebiliyor.
Arc mi daha fazla performans veriyor ? sen daha formunda dolaştığın adamın videolarını izlemiyorsun galiba.

Gel istersen 1000 oyunda da yapalım arc 500den fazla oyunda optimizasyonu olmadığı için FPS yerlerde olacak yine Rx6600 oyun desteğinden alacak.

Rx6600de tüm dx11 ve dx12 oyunlarda driver üzerinden frame generation acabiliyorsun bu da 2x FPS demek.

Sende yazmışsin ama Abdullah reis bile arc 6600'den ucuz ise alınır yoksa 6600 almak daha mantıklı dedi ki iki kartın fiyatı aynı şuan arc para etmez yani.

Sen daha geçen gün arc ekran kartını değiştirecektin niye değiştiriyorsun kart iyiyse kulansana 😃

Kurmayı bilmiyor.

zırva
Olum müptezel misin? Hiç mi yabancı kaynakları okumuyorsunuz biraz araştırma yap gel de ki lan kart sorunsuz filan eyw diyecem

Benim arkadaşım bile aldı bu çöpü çoğu indie oyunu açmıyor bile. Yüksek FPS aldığı oyunda düşük FPS alıyor ve ısınıyor şimdi kartı satacak nvidia geçecek.

En çok bilgili sensin kardeşim daha kartı açıklayacak, bilgin cümlen bile yok zırvaymış Engel

Sen okuluna hadi biraz daha büyü gel

Ekler

• Screenshot_2023-12-15-09-21-23-697_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-12-15-09-21-23-697_com.google.android.youtube.jpg
    482.9 KB · Hit: 42
Son düzenleme:

JSezar

80+ Silver
Arc mi daha fazla performans veriyor ? sen daha formunda dolaştığın adamın videolarını izlemiyorsun galiba.

Gel istersen 1000 oyunda da yapalım arc 500den fazla oyunda optimizasyonu olmadığı için FPS yerlerde olacak yine Rx6600 oyun desteğinden alacak.

Rx6600de tüm dx11 ve dx12 oyunlarda driver üzerinden frame generation acabiliyorsun bu da 2x FPS demek.

Sende yazmışsin ama Abdullah reis bile arc 6600'den ucuz ise alınır yoksa 6600 almak daha mantıklı dedi ki iki kartın fiyatı aynı şuan arc para etmez yani.

Sen daha geçen gün arc ekran kartını değiştirecektin niye değiştiriyorsun kart iyiyse kulansana 😃

Olum müptezel misin? Hiç mi yabancı kaynakları okumuyorsunuz biraz araştırma yap gel de ki lan kart sorunsuz filan eyw diyecem

Benim arkadaşım bile aldı bu çöpü çoğu indie oyunu açmıyor bile. Yüksek FPS aldığı oyunda düşük FPS alıyor ve ısınıyor şimdi kartı satacak nvidia geçecek.

En çok bilgili sensin kardeşim daha kartı açıklayacak, bilgin cümlen bile yok zırvaymış Engel

A750yi 6 ay kullandım.bu kart hakkında araştırmamda bilgim de tecrübemde var.anca senin gibi cahiller kulaktan duymalara bu kadar inanır.yok face de gördüm driver kurulmuyor,siyah ekran almiş birdaha açılmamış,yok oyun oynatmıyormuş,arladaşımda var satacakmiş mış mış.at gözlüğünü çıkar,geniş görüşlü ol,tavsiyemdir.forum ortamında cahilce şeyler yazmamak lazım.malum yazdığın yıllarca insanlar tarafından görülecek,kendini rezil etme.

Son düzenleme:

lebron23

80+ Bronze
A750yi 6 ay kullandım.bu kart hakkında araştırmamda bilgim de tecrübemde var.anca senin gibi cahiller kulaktan doğmalara bu kadar inanır.yok face de gördüm driver kurulmuyor,siyah ekran almiş birdaha açılmamış,yok oyun oynatmıyormuş,arladaşımda var satacakmiş mış mış.at gözlüğünü çıkar,geniş görüşlü ol,tavsiyemdir.forum ortamında cahilce şeyler yazmamak lazım.malum yazdığın yıllarca insanlar tarafından görülecek,kendini rezil etme.
Her arc başlağına gelip aklınca karalama yapıyor

Ne kadar sınırlı bir bakış açın var? Kart iyiyse niye satıyorsun? Bu mudur yani

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Her arc başlağına gelip aklınca karalama yapıyor

Ne kadar sınırlı bir bakış açın var? Kart iyiyse niye satıyorsun? Bu mudur yani
Dostum ben arc ucuzsa alınırdan yanayım ama kart şuan rx6600 ile aynı fiyat alınmaz diyorum onun için.

17:20'den izle bakayım Abdullah reis nediyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,775
Üyeler
156,385
Son üye
Potentia
Top Bottom