Neler Yeni

İntel Gamer Days ile gelen COD Modern Warfare II 2022yi nasıl yüklerim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert Uunyıldırım
Birkaç ay önce Gamingentr'den bir PC aldım. Yanında da CoD MW II hediyesi vardı. Gamingentr ekibiyle konuştum ve bana oyunun kodunu verdiler. Ben de Intel Software Advantage Program için hesap oluşturdum ve Master key yazan yere oyun kodunu girdim. Oyunu algıladı ama oynamam için ne yapmam gerek? Yardımcı olabilir misiniz? Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Bende kodu girdim nasıl indireceğim hiçbir fikrim yok takipteyim.

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Etkinleştirilen tekliflerimden Call Bundle'ı tıkla premium yazılımın altında gene Call of olacak onu tıkla, sonra uzun yazılı bi yer çıkacak ve orada nasıl yükleniri anlatıyor zaten. Battle.net hesabın yoksa önce bi hesap açmalısın. Gerisi orada yazıyor zaten hesabını buradaki sayfadan tanıtıp oyuna sahip olacaksın.

Nasıl Alınır
Not: Bu yazılım ürününü indirmek ve kurmak için bu web sayfasından ayrılıyorsunuz.
  1. Battle.Net hesabınıza giriş yapmak için lütfen HERE tıklayın. Battle.net hesabınız yoksa ÜCRETSİZ bir hesap oluşturun.
  2. Intel® hesabınızı Battle.net hesabınıza bağlamak için ekrandaki talimatları takip edin.
  3. Hesaplarınızı başarıyla bağladıktan sonra bu sayfaya geri yönlendirilirsiniz.
  4. Call of Duty®: Modern Warfare® II'yi Battle.net hesabınıza eklemek için ""ŞİMDİ AL"" düğmesine tıklayın.
Oynamak için Battle.net Hesabı gereklidir. Bu yazılım ürününü kullanmak için Blizzard Entertainment Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasını kabul etmeniz gerekmektedir. Tüm geçerli şartlar, Blizzard.com/EULA adresinde mevcuttur. battle.net adresi üzerinden hiçbir ücret ödemeden bir Battle.net Hesabına kaydolabilirsiniz. Battle.net Hesapları aktarılamaz.
Modern Warfare II'yi oynamak için bir cep telefonu numarasının Battle.net Hesabınıza bağlanması gerekmektedir.
En son sayfada bunlar olacak bu adımları izle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,454
Üyeler
141,449
Son üye
ridvanmsl
Top Bottom