Neler Yeni

Yardım intel işlemci alınır mi

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
arkadaşlar biliyorsunuz intelin son seri işlemciler cabık boziliyor ben yeni bir laptop alacagım fakat intel almak istiyorum amd workstation için pek performansli olmiyor herkes her kafadan bir ses çikiyor sizde intel 14 cu nesil HX serisi işlemci almak mantıklımı

Farex

80+ Silver
ben aldım sorun yok bende hala da kullanıyorum biraz fazla ısınıyor o da zaten intellerin genellemesi.

Starlex

80+ Bronze
ben aldım sorun yok bende hala da kullanıyorum biraz fazla ısınıyor o da zaten intellerin genellemesi.
Biraz fazla ısınıyor (100°) 🤣🤣🤣 çektiği watt = 100w (laptopta)

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam zaten cok oyun oyniyan birisi değilim amaç paramız çöpe gitmesin bide laptop alcam

Starlex

80+ Bronze

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah korusun sakın bulaşma özellikle 13 ve 14. Nesillere
peki önerebilceginiz bir amd alternatif i var mı ben şuan gözüme 7840HS işlemcisini kestirdim 30 40 bin bandında bir laptop için

Starlex

80+ Bronze
Mal çocuk 140w çekiyor ve 85 90 derecede çıkıyor ne embesil bir çocuksun sen karacahil.
Birde kendini gömüyor 140w çekiyor diye yine az demişim puhahahaha

Farex

80+ Silver
peki önerebilceginiz bir amd alternatif i var mı ben şuan gözüme 7840HS işlemcisini kestirdim 30 40 bin bandında bir laptop için
Sen bu çocuğa bakma bir halt bildiği yok çocuk zaten forumun yaş kitlesi 13-14 o yüzden her önüne geleni ciddiye alırsan olmaz alabilirsin zaten intelde işlemcileri 5 yıl garanti sözleşmesi ypaacka.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Sen bu çocuğa bakma bir halt bildiği yok çocuk zaten forumun yaş kitlesi 13-14 o yüzden her önüne geleni ciddiye alırsan olmaz alabilirsin zaten intelde işlemcileri 5 yıl garanti sözleşmesi ypaacka.
hocam donanım arsivi kendi yt kanalında işlemcinin sakıncali olduğunu söyledi yoksa ben intel taraftarındayım

Farex

80+ Silver
hocam donanım arsivi kendi yt kanalında işlemcinin sakıncali olduğunu söyledi yoksa ben intel taraftarındayım
sakıncalı zaten ben kesin sorun yok demiyorum ama intel de buna göre hazırlığını yaptı yani mesela sen aldın 3 ay sonra işlemcimde sorun var dediğinde o cihazın anakartını veya cihazı yüzde yüz değişim yada iade hakkında doğucak çünkü üretim hatası olduğu kesinleşti zaten sorun yaşamazsın intel de işlemcilere 5 yıl garanti şekilde uzatacağını söyledi.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
sakıncalı zaten ben kesin sorun yok demiyorum ama intel de buna göre hazırlığını yaptı yani mesela sen aldın 3 ay sonra işlemcimde sorun var dediğinde o cihazın anakartını veya cihazı yüzde yüz değişim yada iade hakkında doğucak çünkü üretim hatası olduğu kesinleşti zaten sorun yaşamazsın intel de işlemcilere 5 yıl garanti şekilde uzatacağını söyledi.
bakalım hayırlısı

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet
Hocam illa intel almak istiyorsanız biraz bekleyin işlemcilerin bozulmaması için yeni bios yayınlayacaklar çok yakın tarihte isterseniz o bios çıktıktan sonra bir kere daha bakarsınız tam tarihini unuttum ama bu ay içinde olması lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,410
Üyeler
151,225
Son üye
namnam10
Top Bottom