Neler Yeni

internet hizim sabit ama drop yiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Arda Çelik
Merhaba, odami taşımadan önce kablolu baglantı vardı bilgisayarda hiçbir problem yok sonra odami taşıdım buraya kablo getirmek istemedim ailemde istemiyor kablo vs. modem tam üst katımda ama hizim sabit bir problem yok ama pingde droplar oluyor. 10-20 arası alırken bir anda 80-90 görüyor yani oyun zevkini bırakmiyor bilgisayarin wifi ile bir problem olucagını sanmiyorum bilgisayar yeni sayılır.
internet :Türknet

Hanaz

80+ Silver
Merhaba, odami taşımadan önce kablolu baglantı vardı bilgisayarda hiçbir problem yok sonra odami taşıdım buraya kablo getirmek istemedim ailemde istemiyor kablo vs. modem tam üst katımda ama hizim sabit bir problem yok ama pingde droplar oluyor. 10-20 arası alırken bir anda 80-90 görüyor yani oyun zevkini bırakmiyor bilgisayarin wifi ile bir problem olucagını sanmiyorum bilgisayar yeni sayılır.
internet :Türknet
Sinyali engelliyen bisj var yada windiws uptde oluyor kablo bağlarsan bunun onüne gecersin

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Ahmet Aydın
Wifi dediğin sinyalle çalışır ve üst katta olması hiç düşük ping olacak bi durum değil. Aksine düşük ping için çok uzak sayılır. Sinyal parazitlere bağlı da değişir. Ortam şartlarına göre de. Kablo şart. Bir sorunun yok yani. Sadece wifi için çok uzak.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
WI-FI'de dalgalanmalar olması çok normal.
Kablo ile sorununuz çözülebilir.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,868
İsim
Mehmet
Wifi kanalı analiz edip modemi odanda güçlü olan bir kanala ayarlayabilirsin ama o da sabit kalmıyor, tekrar tekrar ayarlaman gerekiyor vs.
Bir de wifi sinyal güçlendiriciler var alıp kat arasına veya uygunca bir yere yerleştirebilirsin ama ne kadar etki edeceği kesin değil, evin planına ve sinyal kirliliğine bağlı bir durum. Bizzat kullanmadım ama düşünebilirsin derim.

Top Bottom