Neler Yeni

İnternet Kablo ile kablosuz 8 kat hız oynuyor?

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
Bütçe
150
Merhaba odamda internet cıkışı olmadığı için usb wifi alıcı aldım.Steamdan oyun indirmeye calıştıgımda internet 1.0 MB/sn lerde geziyor.Modemin yanina getirip ethernet kablosu ile denediğimde 8.6 MB/sn lerde oyunu indiriyor.

Aldığım wifi alıcı;

Sizce iade edip kaliteli bir sey mi almam gerekli ?100-200 tl bu civari modem hızına yakın ne alabilirim? Yada başka cözüm ne önerebilirsiniz? Bu kadar hız oynaması garip değil mi?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,286
İsim
Semih Boran
Merhaba odamda internet cıkışı olmadığı için usb wifi alıcı aldım.Steamdan oyun indirmeye calıştıgımda internet 1.0 MB/sn lerde geziyor.Modemin yanina getirip ethernet kablosu ile denediğimde 8.6 MB/sn lerde oyunu indiriyor.

Aldığım wifi alıcı;

Sizce iade edip kaliteli bir sey mi almam gerekli ?100-200 TL bu civari modem hızına yakın ne alabilirim? Yada başka cözüm ne önerebilirsiniz? Bu kadar hız oynaması garip değil mi?
Aldığınız Wi-Fi kartı berbat. Kullandığınız modem ve varsa router modelini de yazar mısınız?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,504
İsim
Oğuz Oğuz

Aldığım wifi alıcı;

Sizce iade edip kaliteli bir sey mi almam gerekli ?100-200 TL bu civari modem hızına yakın ne alabilirim? Yada başka cözüm ne önerebilirsiniz? Bu kadar hız oynaması garip değil mi?
Çok kötü yorumu var.

81FEC705-1CEA-4E6F-AF92-DA9E097DEFB5.png

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığınız Wi-Fi kartı berbat. Kullandığınız modem ve varsa router modelini de yazar mısınız?
Ttnetin verdigi zyxel vmg3312 standart modem hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim yorumlar da pek inandırıcı değil ya, adam iade edin demiş çöpe atmış falan.
Baska bir sey mi almam mi gerekli hocam ne yapabilirim?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,286
İsim
Semih Boran
Son düzenleme:

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
Var ama onlar işinizi görmüyor. Bu bütçeyle Wi-Fi ile 100 MBPS almanız hayal maalesef. Ethernet ile kullanabilirsiniz ama.
Diğer odaya kablo ile biraz sıkıntıli gider hocam.. o yüzden ne yapcagımı bilmiyorum.

Top Bottom