Neler Yeni

İnternet kafe çıkması ekran kartı alınır mı?

Yusufcuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Eymen
İnternet kafe çıkması "asrock rx 6700 xt challenger pro" buldum 5750₺ sizce internet kafe çıkması ekran kartı almak mantıklımı garantisi 14 mart ta bitecekmiş

oliveforge99

80+ Silver
Yüzde 90 iyi kazmışlardır zamanında. Fiyatı fazla iyi şu dönem için. Ben şüpheyle yaklaşırdım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ekran kartı bu bozuksa bozuktur sağlamsa sağlam dikkat etmen gereken şeyler belli fiziksel darbe var mı, işlem görmüş mü ona bak bir de testlerini yaparsın, sağlamsa alırsın. Fiyatı da bedava sen almazsan yönlendir bana duruma göre ben alabilirim. Şunu diyim fiyatı çok uygun, bu kadar uygun kartta vardır bir olay, dikkatli ol.

Yusufcuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Eymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı bu bozuksa bozuktur sağlamsa sağlam dikkat etmen gereken şeyler belli fiziksel darbe var mı, işlem görmüş mü ona bak bir de testlerini yaparsın, sağlamsa alırsın. Fiyatı da bedava sen almazsan yönlendir bana duruma göre ben alabilirim. Şunu diyim fiyatı çok uygun, bu kadar uygun kartta vardır bir olay.
Teşekkür ederim duruma göre linkini veririm

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İnternet kafe çıkması "asrock rx 6700 xt challenger pro" buldum 5750₺ sizce internet kafe çıkması ekran kartı almak mantıklımı garantisi 14 mart ta bitecekmiş

Sağlam çalışıyorsa iyi fiyat, alıcaksın bi güzel temizleyip bakım yapıcaksın sonra paşa paşa kullanıcaksın.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
Ben olsam almazdim 6.4k civari cok daha temizleri bulunabiliyor.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben tercih etmezdim. Biraz daha koyup daha temizini çok rahat bulursun.

grasdiyas

80+ Silver
azcık daha kat ta tezmiz al inteternet kafedekiler sürekli açık ve sıcak çalışıyorlar stock fan kasanın içini savuna gibi yapıyor

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,234
İsim
Sinan Aba
Fiyat çok iyi testlerini yap kartın güvenlik etiketine bak sağlamsa al

Top Bottom