Neler Yeni

Yardım İnternet Kafe İçin Bu Klavye + Mouse Kombini Nasıldır Sizce ?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
Kötü, gerek yok bu kadara. F/P olması şahsen benim umrumda olmaz. Eli cips yağıyla kaplı bebeler kullanacak ekipmanları.

BEDAVA (Kargo Bile)

bu da iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

VİP masa falansa SS Prime alınabilir.

Gif Man

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kötü, gerek yok bu kadara. F/P olması şahsen benim umrumda olmaz. Eli cips yağıyla kaplı bebeler kullanacak ekipmanları.

BEDAVA (Kargo Bile)

bu da iyi

Hocam Attığım Ürünlerin Ömrü 100 Mn Bunu Göz Önünde Bulunursak Değer Bence .

Eli cips yağıyla kaplı bebeler kullanacak ekipmanları.
Islak Mendil Veriyoruz Biz :)

Tam Baş Belaları .

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
Hocam Attığım Ürünlerin Ömrü 100 Mn Bunu Göz Önünde Bulunursak Değer Bence .

Islak Mendil Veriyoruz Biz :)

Tam Baş Belaları .
Bırak yüzü ortalama bir mouse kullanıldığı süre boyunca 10MN falan bile tıklanmıyordur. Bunlar çok büyük sayılar kulağa neden anlamadım küçük geliyor 🤠

Attığım ürün eeeen giriş seviyesi biraz üstüne Legion M300S falan da var. Adam gibi bir ürün. Gamenote un mouse ları var 250-300 aralığında. O SS Prime a yazık olur gibi geliyor. İnt kafelerde ekipmanları değiştirip değiştirip kullanmak daha sağlıklı, biraz daha para veriririm uzun gider düşüncesiyle alınıyor. 1 aya bakıyosun ZORT olmuş mouse.

Gif Man

80+ Gold
Bırak yüzü ortalama bir mouse kullanıldığı süre boyunca 10MN falan bile tıklanmıyordur. Bunlar çok büyük sayılar kulağa neden anlamadım küçük geliyor 🤠

Attığım ürün eeeen giriş seviyesi biraz üstüne Legion M300S falan da var. Adam gibi bir ürün. Gamenote un mouse ları var 250-300 aralığında. O SS Prime a yazık olur gibi geliyor. İnt kafelerde ekipmanları değiştirip değiştirip kullanmak daha sağlıklı, biraz daha para veriririm uzun gider düşüncesiyle alınıyor. 1 aya bakıyosun ZORT olmuş mouse.
İnsan Gibi Kullansalar Senin Attığın Mouse Bile Baya Uzun Bir Süre Götürürde Oyunlarda Gitmez O Attığın Everest :)

Legion F/P Yinede .

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
İnsan Gibi Kullansalar Senin Attığın Mouse Bile Baya Uzun Bir Süre Götürürde Oyunlarda Gitmez O Attığın Everest :)

Legion F/P Yinede .
SS Prime da alınabilir. Tek masa için galiba tüm kafe döşenmeyecek 200 TL fark var bi şey olmaz.

Gif Man

80+ Gold
SS Prime da alınabilir. Tek masa için galiba tüm kafe döşenmeyecek 200 TL fark var bi şey olmaz.
Kafe Benim Değil Hocam , Bana Giren Çıkan Yok :)

Ben Bunları Aldırırım Gerisi Millete Kalmış .

Klavye Nasıl Bu Arada ?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

BEDAVA (Kargo Bile)

bu da iyi

klavye olabilir ama mouse olmamış ayrıca konumada bağlı olarak artık internet kafelerin çoğunda mekanik klavye oluyor tabi ucuz bir kafe açılacaksa bilemem ama normal fiyatlı bir kafe olacak ise blue switch mekanik yada şu dandik mekanik hislilerden lazım

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Nedenki Hocam ?

Membran > Dandik Mekanik Hissli Klavye Bence .
ss prime alınabilir arkadaşın attığı için dedim

dandik mekanik hislilerde membran zaten hocam ama biz internet kafeye giderken klavyelere dikkat ediyorduk ki genel kullanıcıda dikkat ediyor hele son zamanlarda fiyatlarında eşitlenmeye yakın hale gelmesiyle mekanik klavye olmayan kafeye genelde gitmiyorduk oyun oynarken daha güzel hissettiriyor düye düşünüyorum sizin görüşünüzü bilemem ama gelecek kişilerin görüşü blue switch mekanik klavye olmasından yana olacaktır tavsiyen gp overlord/ramgenin ucuz modellerinden falan almanız olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,750
Üyeler
156,666
Son üye
EnesKonacoglu
Top Bottom