Neler Yeni

Yardım İnternet Kafe İçin Bu Klavye + Mouse Kombini Nasıldır Sizce ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
ss prime alınabilir arkadaşın attığı için dedim

dandik mekanik hislilerde membran zaten hocam ama biz internet kafeye giderken klavyelere dikkat ediyorduk ki genel kullanıcıda dikkat ediyor hele son zamanlarda fiyatlarında eşitlenmeye yakın hale gelmesiyle mekanik klavye olmayan kafeye genelde gitmiyorduk oyun oynarken daha güzel hissettiriyor düye düşünüyorum sizin görüşünüzü bilemem ama gelecek kişilerin görüşü blue switch mekanik klavye olmasından yana olacaktır tavsiyen gp overlord/ramgenin ucuz modellerinden falan almanız olur
https://www.n11.com/urun/mf-product...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel yada bu tarz bir şey ömürleri genelde 3 yıl kadar olur bu klavyelerin kafede bozuldasıda çok sırıtmaz zaten

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe

dandik mekanik hislilerde membran zaten hocam ama biz internet kafeye giderken klavyelere dikkat ediyorduk ki genel kullanıcıda dikkat ediyor hele son zamanlarda fiyatlarında eşitlenmeye yakın hale gelmesiyle mekanik klavye olmayan kafeye genelde gitmiyorduk oyun oynarken daha güzel hissettiriyor düye düşünüyorum sizin görüşünüzü bilemem ama gelecek kişilerin görüşü blue switch mekanik klavye olmasından yana olacaktır tavsiyen gp overlord/ramgenin ucuz modellerinden falan almanız olur
Hocam membran daha mantılı kafe için. Dandik mekanikler hep çift tıklama switch bozulması gibi sorunlar da doğuruyor.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Yiğit

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

Ceasar123

80+ Silver
Koyabilirsiniz.
Bizim internet kafelerde bunlar var VİP masalar için.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
Koyabilirsiniz.
Bizim internet kafelerde bunlar var VİP masalar için.
Essential yerine SS Prime zaten 100 kat daha iyi. Saber'a zaten o parayı vermek için sebep yok.

Gif Man

80+ Gold
O zaman Legion M300S alınabilir. 20 masa olsa 200 TL den 4K yapıyo az para değil. Klavye olarak attığım klavye olabilir.

fena değilmiş

Şuanki Klavye Mouselar Bunlar .

Klavye ; Rampage KB-R66

Mouse ; Logitech G102

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum