Neler Yeni

internet mesafesini nasıl uzatırım

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Selçuk Han Zengin
Vodafone alt yapı sorgulama yaptım evde fiber diye bir paket çıktı 50mbps şu anki paketim pakette fiber diyer ama bir şey beni şüpheye düşürdü, bana geitirilen modem vdsl destekli ve şuan onu kullanıyorum twlsfondan speedtest yaptım 7-12 arası bir mbps aldım bunu kaynağı modemlemi ilgili yoksa benmi tanlış anladım bir şeyleri
bu testi kablolu bağlantı ile yapman lazım. Telefondan değil. Bilgisayardan kablolu olarak bu konu önemli. Orada çıkan değer 40dan aşağı ise hızın düşük demektir. Vodafoneyi ara.( Kimse evde internete girmesin) test yaptığın zaman. 1800 mbps o kadar hıza destekliyor 2500mbps hız alsan maksimum 1800 verebilirim diyor ama o kadar hız veren internet operatörü yok. (Vardırda farklı özel şartları vardır)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra can
bu testi kablolu bağlantı ile yapman lazım. Telefondan değil. Bilgisayardan kablolu olarak bu konu önemli. Orada çıkan değer 40dan aşağı ise hızın düşük demektir. Vodafoneyi ara.( Kimse evde internete girmesin) test yaptığın zaman. 1800 mbps o kadar hıza destekliyor 2500mbps hız alsan maksimum 1800 verebilirim diyor ama o kadar hız veren internet operatörü yok. (Vardırda farklı özel şartları vardır)
Bu ürün uygun olurmu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,849
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom