Neler Yeni

İnternet Paket Değişimi

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
Tamamdır teşekkürler.
Rica Ederim İyi Günler
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://downloadtimecalculator.com/ bu siteden indirme hızınızın, dosyaları kaç zamanda indirebileceğini görebilirsiniz. 100 Mpbs ve 8 upload güzel bir hız.
Şey Calculatorda Download Speed Yerine 100Mbpsmi Yazmamız Lazım 8Mbpsmi ?

Millenicom deneyin. Zaten beğenmezseniz çıkarsınız. Taahhüt yok.

Biz de TT nin 24 mbps lik paketten geçtik millenicom'a. Dağlar kadar fark var :D
Yine Rahatsız Ediyorum Ama .. Ben Millenicomdan Altyapıyı Sorguladığımda Altyapınızın Karşıladığı Maksimum Hız 95 MBps Diyor Yani Bu Şu Anlamamı Geliyor Ben 100Mbps Lik Paketi Aldığımda 95Mbps'e Kadar İnternet Hızı Alabileceğim. Ve Şey Bu 100Mbpslik Paketi Aldığımda Kaç Senelik Oluyor ? İleride Fiyatı Değişirmi?

Son düzenleme:

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Rica Ederim İyi Günler

Şey Calculatorda Download Speed Yerine 100Mbpsmi Yazmamız Lazım 8Mbpsmi ?

Yine Rahatsız Ediyorum Ama .. Ben Millenicomdan Altyapıyı Sorguladığımda Altyapınızın Karşıladığı Maksimum Hız 95 MBps Diyor Yani Bu Şu Anlamamı Geliyor Ben 100Mbps Lik Paketi Aldığımda 95Mbps'e Kadar İnternet Hızı Alabileceğim. Ve Şey Bu 100Mbpslik Paketi Aldığımda Kaç Senelik Oluyor ? İleride Fiyatı Değişirmi?
Hocam bizde iki aydır fiyat değişimi olmadı. Ama tabii ki fiyatı değişmeyecek diye bir şey yok. Bu tip şeylerde enflasyona bağlı bir iki liralık değişimler olabiliyor ama şuanda ne benim ne de sorduğum kişilerin fiyatları hiç değişmedi.

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
Hocam bizde iki aydır fiyat değişimi olmadı. Ama tabii ki fiyatı değişmeyecek diye bir şey yok. Bu tip şeylerde enflasyona bağlı bir iki liralık değişimler olabiliyor ama şuanda ne benim ne de sorduğum kişilerin fiyatları hiç değişmedi.
Peki Bu Paketi İstediğimiz Kadar Kullanabiliriz Değilmi ? Ve Şey Bu Download Hızı 100Mbps Olanmı Yoksa 8 Mbps Olanmı ?

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Peki Bu Paketi İstediğimiz Kadar Kullanabiliriz Değilmi ? Ve Şey Bu Download Hızı 100Mbps Olanmı Yoksa 8 Mbps Olanmı ?
İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz hocam. Ben üniversiteye kadar, yani 2 yıl daha millenicom'da kalmayı düşünüyorum. Sonrasında evin altyapısına göre yine ya millenicom'da kalırım ya da turknet gibi farklı iss lere bakarım. Download hızı 100 olan hocam.

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz hocam. Ben üniversiteye kadar, yani 2 yıl daha millenicom'da kalmayı düşünüyorum. Sonrasında evin altyapısına göre yine ya millenicom'da kalırım ya da turknet gibi farklı iss lere bakarım. Download hızı 100 olan hocam.
Tamam Çok Teşekkür Ederim Çok Yardımınız Oldu .Sizide Yordum Kusura Bakmayın

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Top Bottom