Neler Yeni

İnternet sağlayıcı önerisi

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Dostlar merhaba 1 ay sonra türknet tarifem sonlanıyor geri onlardan yeni bi tarifeye geçmek istemiyorum çok kötüler internet konusunda başka sağlayıcı arıyorum önerileriniz nelerdir

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Dostlar merhaba 1 ay sonra türknet tarifem sonlanıyor geri onlardan yeni bi tarifeye geçmek istemiyorum çok kötüler internet konusunda başka sağlayıcı arıyorum önerileriniz nelerdir
Alt yapınız kaç mbps destekliyor?
Taahhütlü Taahhütsüz?

NightWish2434

80+ Silver
Turkcell

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
eğer vdsl altyapısına sahipsen netspeede bakmanı öneririm . müsteri hizmetleri konusundada profesyoneller. yani birkaç arama gerçekleştirdiğimde saçma sapan bilgiler veren değil cidden bu işten anlayan insanlarla karşılaştım . kod kullandırtma amacında değilim yalnız şunu söyleyeceğim hangi iss olursa olsun mutlaka kod ile kayıt olmanı tavsiye ederim . hem sen hemde kodunu kullandığın kişi indirimli kullanmış olacak win to win yani

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer vdsl altyapısına sahipsen netspeede bakmanı öneririm . müsteri hizmetleri konusundada profesyoneller. yani birkaç arama gerçekleştirdiğimde saçma sapan bilgiler veren değil cidden bu işten anlayan insanlarla karşılaştım . kod kullandırtma amacında değilim yalnız şunu söyleyeceğim hangi iss olursa olsun mutlaka kod ile kayıt olmanı tavsiye ederim . hem sen hemde kodunu kullandığın kişi indirimli kullanmış olacak win to win yani
Teşekkürler dostum bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

en iyi desteği taahhütlü olarak türk telekom'da alırsınız hocam. fakat fiyat konusunda bir yorumum yok.
Teşekkürler dostum bakacağım

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
GIBIRNet öneririm, taahhütsüz olsa da uygun fiyat politikası yürüttüğü için işinize yarayabilir.
2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim :)

etnetalw

80+ Bronze
Tahhüütlü türktelekom
Yurtiçi oyun millenicom
Yurtdışı oyun fixnet
Önermekteyim.

ProCoup

80+
GIBIRNet öneririm, taahhütsüz olsa da uygun fiyat politikası yürüttüğü için işinize yarayabilir.
2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim :)
Yakın zamanda geçmeyi düşünütyorum. akşamları geceleri part time deniyor sanırım işte o zamanlarda internet hızı filan çok düşüyor diyorlar . Öyle birşeyle karşılaştınmı?

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Yakın zamanda geçmeyi düşünütyorum. akşamları geceleri part time deniyor sanırım işte o zamanlarda internet hızı filan çok düşüyor diyorlar . Öyle birşeyle karşılaştınmı?
Prime time deniyor 19:30-00:00 arası,
2 yılda 3 kere mi 4 kere mi ne oldu süre olarak yarım saati hiç geçmemiştir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,720
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom