Neler Yeni

İNTERNET SAĞLAYICISI ÖNERİSİ

Cerit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Cerit
Merhaba arkadaşlar 3-4 seneden beri Vodafone Net kullanıyordum 8 mbps paket kullanıyordum artık yetmiyor taahütümün süresi bitiyor . Devam etmeli miyim önerileriniz neler deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim .
Dip not : bulunduğum konumda millenicom ve vodafone 45 mbps internet veriyor , Türktelekom HİPERNET (büyük ihtimalle 45mbps internet ) sağlayabiliyorlar , süperonline konumum hakkında bilgi vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
evinizde superonline altyapısı varsa tercih edebilirsiniz ben aşırı memnunum superonlineden benim paketim 35 mbps download 5 mbps upload hiç altını görmedim şuanda hediye var 50 mbps download ve 20 mbps upload alıyorum.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Merhaba arkadaşlar 3-4 seneden beri Vodafone Net kullanıyordum 8 mbps paket kullanıyordum artık yetmiyor taahütümün süresi bitiyor . Devam etmeli miyim önerileriniz neler deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim .
Dip not : bulunduğum konumda millenicom ve vodafone 45 mbps internet veriyor , Türktelekom HİPERNET (büyük ihtimalle 45mbps internet ) sağlayabiliyorlar , süperonline konumum hakkında bilgi vermiyor
Netspeede geçebilirsiniz 35 downoad 4 upload paketleri var ama son günlerde upload hızlarında artış söz konusu belki daha yüksek hızları verebilirler. Daha da ucuz olsun istiyorsan Netgalaksi diye bir firma var 1 ay sonra taahhütüm bitiyor bende Netspeed ten Netgalaksiye geçmeyi düşünüyorum.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Superonline bilgi vermiyorsa, fiber altyapınız yoktur. Türk Telekom, D-Smart, Netspeed ve Turknet kullandım ve hepsini iptal ettirdim. Yine Turknet kullanıyorum. Canlı Müşteri Hizmetleri yok. Fakat altyapınızda ve iç tesisatınızda herhangi bir sorun yoksa, Türk Telekom çalışanları işini düzgün yapıyorsa, altyapınızın desteklediği hızı alırsınız. Eğer Turknet abonesi olmayı düşünürseniz, bu HTK98PA66KPE davet kodu ile abone olduğunuz zaman 1 ay ücretsiz internet kullanırsınız.

Top Bottom