Neler Yeni

İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ömer
Merhabalar. Türk telekom taahhüt süremiz dolmak üzere .altyapı tt üzerinden 1000mbit desteklemekte. türknet dsmart ve vodofone net arasındayım şuan önerileriniz var mı fiyat max 360 civarı olursa iyi olur

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Merhabalar. Türk telekom taahhüt süremiz dolmak üzere .altyapı tt üzerinden 1000mbit desteklemekte. türknet dsmart ve vodofone net arasındayım şuan önerileriniz var mı fiyat max 360 civarı olursa iyi olur
hocam ben yeni türknete geçtim. Arada bir internet gidiyor veya ping çıkıyor arıza kaydı açıyorum 5 dakikaya ne kopma kalıyor ne de ping. Ben o yüzden memnunum türknetten bir sıkıntısını görmedim. Öneririm

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben yeni türknete geçtim. Arada bir internet gidiyor veya ping çıkıyor arıza kaydı açıyorum 5 dakikaya ne kopma kalıyor ne de ping. Ben o yüzden memnunum türknetten bir sıkıntısını görmedim. Öneririm
modem tarafında problem yaşadınızmı?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Vdsl ise Gigaspeed, Netman öneririm. Altyapı sorunsuzsa fazladan vermeye gerek yok. Vdsl de yeni kullanıcı adı ve şifreni giriyorsun. Fiberde otomatik.

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vdsl ise Gigaspeed, Netman öneririm. Altyapı sorunsuzsa fazladan vermeye gerek yok. Vdsl de yeni kullanıcı adı ve şifreni giriyorsun. Fiberde otomatik.
altyapıda hiçbir sorun yok fiber ftth bulunmakta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom