Neler Yeni

İnternetim 1000mbps destekler fakat Bilgisayara 100mbps bile gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
3 4 yıldır 700 1200 arası download Alıyordum Fakat son 3 aydır internetim 100 downloadan yukarı cıkmadı hatta bazen 9 downloada kadar Düştü Bilgisayra ethernet kablosu ile bağlıyım. Müşteri hizmetlerini aradık adam gelip baktı kendi kablosu ve kendi laptopundan Baktı onda 750 1200 civarı alıyor dedi ki senin bilgisayara giden kabloda ezilmeler var ondan olabilir kabloyu değiştirin dedi yeni ethernet kablosu aldım Ama halla aynı internet Hicbir düzelme yok Adam bu sefer Bilgisayarın Arkasındaki porttan olabilir dedi. Şimdi portu değiştirmekte istemiyorum hem düzelmez hemde fiyatlar pahalı diye acaba Sıkıntıyı bilen,cözebilen biri yardımcı olabilirmi.

Hanaz

80+ Silver
Telefondan speed test yapıp bakarmısınız hızınıza

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Ensar Polat
3 4 yıldır 700 1200 arası download Alıyordum Fakat son 3 aydır internetim 100 downloadan yukarı cıkmadı hatta bazen 9 downloada kadar Düştü Bilgisayra ethernet kablosu ile bağlıyım. Müşteri hizmetlerini aradık adam gelip baktı kendi kablosu ve kendi laptopundan Baktı onda 750 1200 civarı alıyor dedi ki senin bilgisayara giden kabloda ezilmeler var ondan olabilir kabloyu değiştirin dedi yeni ethernet kablosu aldım Ama halla aynı internet Hicbir düzelme yok Adam bu sefer Bilgisayarın Arkasındaki porttan olabilir dedi. Şimdi portu değiştirmekte istemiyorum hem düzelmez hemde fiyatlar pahalı diye acaba Sıkıntıyı bilen,cözebilen biri yardımcı olabilirmi.
Anakart ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartta bi oroblem olabilir yada kabloyla ethernet to tyoe c kablonuz varsa telefona eternetle bağlayın
Hocam ethernet to type c kablo yokmuş Ama Bişey Dikkatimi Cekti Normalde Bilgisayar En Arka Odada Modemdan uzak Bilgisayarın Olduğu odada 9 download Alıyorum Bilgisayarı birde Modemin yanına Taşıyım Orada Test ediyim dedim bu sefer 100 download Alıyorum Yükselme Var Fakat Olması Gerektiği gibi Değil.Hiç Anlam Veremiyorum Nasıl Oluyor

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,651
İsim
Batuhan
Altyapı Veya Modem Kaynaklı Olabilir .

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
Wifi'de 850 alıyorsan, bir laptop bulup kablo ile bağlar mısın kaç alıyorsun diye? Anakartta bir problem varsa donanımsal olmak zorunda değil, belki formatla veya bios update ile çözülebilir bir sorundur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
Wifi'de 850 alıyorsan, bir laptop bulup kablo ile bağlar mısın kaç alıyorsun diye? Anakartta bir problem varsa donanımsal olmak zorunda değil, belki formatla veya bios update ile çözülebilir bir sorundur.
Hocam İnternet Şubesinden gelen Adam Laptop kabloyla bağlyıp baktı 1200 civarı Alıyor Formatı dün bi Arkadaşım daha dedi Ama Formatlayıp bide düzelmezse bu internetle hicbirşey yükleyemem Sonda dediğiniz bios uptade Nasıl Yapılıyor. En son Care Format Atacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapı Veya Modem Kaynaklı Olabilir .
Alt Yapıda Veya Modemde Herhangi Bir Sorun yok telefoda Yada Laptop gibi cihazlarda İnternet Normal Sadece Bilgisayarda sıkıntı var gibi duruyor

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
Hocam İnternet Şubesinden gelen Adam Laptop kabloyla bağlyıp baktı 1200 civarı Alıyor Formatı dün bi Arkadaşım daha dedi Ama Formatlayıp bide düzelmezse bu internetle hicbirşey yükleyemem Sonda dediğiniz bios uptade Nasıl Yapılıyor. En son Care Format Atacağım
Anakart marka ve modelinizi aratın google'da. Resmi siteden suppor kısmından son yayınlanan BIOS versiyonu flashınıza yazdırın. Her markanın BIOS arayüzü farklı. Youtube'dan içeriği aratarak kolayca yapabilirsiniz. 5 dakika sürmeyecek bir işlem.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,651
İsim
Batuhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alt Yapıda Veya Modemde Herhangi Bir Sorun yok telefoda Yada Laptop gibi cihazlarda İnternet Normal Sadece Bilgisayarda sıkıntı var gibi duruyor

1,0 Gb/sn Değilse Kablo Kaynaklıdır .

1715007816947.png

Top Bottom