Neler Yeni

İnternetim 1000mbps destekler fakat Bilgisayara 100mbps bile gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
Anakart marka ve modelinizi aratın google'da. Resmi siteden suppor kısmından son yayınlanan BIOS versiyonu flashınıza yazdırın. Her markanın BIOS arayüzü farklı. Youtube'dan içeriği aratarak kolayca yapabilirsiniz. 5 dakika sürmeyecek bir işlem.
Hocam İzlediğim adamlarda 1 tane güncelleme Var Ama bende 5 6 tane var Hepsini mi yükleyeceğim yoksa sadece en üsteki son güncellemeyi yüklemem yeterli olurmu

DogancanYr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Dogancan
Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Batuhan
Gerek yok CAT 7'ye ama alınabilir. CAT 5E ve üzeri gerekiyor 1 GBSN için.
1 GB/sn İçin Minimum CAT 6 Kablo Lazım .

CAT 7 Yerine CAT 6A Alınır Hocam Hem Daha Ucuz Hem 10 GB/sn Destekliyor .

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
Hocam İzlediğim adamlarda 1 tane güncelleme Var Ama bende 5 6 tane var Hepsini mi yükleyeceğim yoksa sadece en üsteki son güncellemeyi yüklemem yeterli olurmu
En son çıkanı indireceksin sadece, Beta sürüm olmamasına dikkat et. Anakart marka ve model atarsan ben direkt söylerim. Bunun dışında, dediğim gibi fiziksel bir değişiklikte bulunmadan önce BIOS ve format seçeneklerini mutlaka dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
En son çıkanı indireceksin sadece, Beta sürüm olmamasına dikkat et. Anakart marka ve model atarsan ben direkt söylerim. Bunun dışında, dediğim gibi fiziksel bir değişiklikte bulunmadan önce BIOS ve format seçeneklerini mutlaka dene.
Hocam Uptade yaptım Daha Sonrasında Format attım maalesef hicbir değişiklik yok

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mehmet Eyüp Atan
100 limiti açık olabilir. Aygıt Yöneticisi'nden Ethernet'e gel oradan özellikler de. Speed filan diye bir şey olacak bak bakalım kaçmış. İnternete Windows 100Mbps limit filan diye bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
100 limiti açık olabilir. Aygıt Yöneticisi'nden Ethernet'e gel oradan özellikler de. Speed filan diye bir şey olacak bak bakalım kaçmış. İnternete Windows 100Mbps limit filan diye bakabilirsin.
Hocam Hangisi Tam Olarak
1715469009231.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

1,0 Gb/sn Değilse Kablo Kaynaklıdır .

Alıntıyı görüntüle
1715469505581.png

Son düzenleme:

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213