Neler Yeni

İnternetin en karanlık sitelerinden biri Kocamölsün.com (danna-shine .com)

Omnissiah

80+ Bronze
danna-shine.com の解析結果 | WP-Search

bu site japonyada kurulmuş, boşanmak isteyip boşanamayan veya kocasıyla kötü ilişkileri olan kadınların toplandığı ve kocalarının ölmesi için dualar ettikleri hatta öldürmek için tavsiye aldıkları bir sitedir.

Bu sitede paylaşılan karanlık şeylerden biri ise, kocanı nasıl yakalanmadan adım adım zehirlersin adlı konuda zehirleme işlemi detaylıca anlatılmaktadır, bunun yanında kocası ölen kadınlar ''artık çok mutluyum her gün gülerek oynuyorum'' gibi binlerce post atmakta, ve kocasını sevmeyen kadınlara darısı sizin başınıza diyerekten şans dilemektedirler.

atılan bazı postlardan birisinde bir kadın kocasını nasıl yavaş yavaş zehirlediğini ve hangi ilacları kullandığını, hangi yemeklere kattığını anlatmaktadır, bunun ağır olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz zira bu anlatılanlardan çok daha beterleri var.

Site tema olarak death adlı mangadan esinlenmiş, öyle ki site içinde ölüm defterini çıkar yazısına tıklarsanız üyelik işlemini başlatıyorsunuz, dilersenizde açtığınız konulardan birinde shinigami yani ölüm meleğine dua ettiğiniz postlar atabiliyorsunuz

bu konuyu daha ileriye götürmek isterseniz, kocasını nasıl öldürmek istediğini söyleyen kadınların postlarını okuyabilirsiniz, her açıdan absürt olan bu site sonuç olarak internet tarihinin en karanlık sitelerinden biridir.
Book of death curses from popular Japanese website Husband Death Note met  with disapproval - Mothership.SG - News from Singapore, Asia and around the  world

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ilginç bir site. acaba kocası yakalayan var mıdır bu sitede.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,303
Üyeler
141,279
Son üye
heu2k
Top Bottom