Neler Yeni

İnternette kazandığım paraya haram para diyorlar ne diyebilirim

Nasıl yapıyorsun bu işi bana anlatırmısın bende yapmak istiyorum
Ya biraz uzun ancak nereden başlayayım bilmiyorum ben internetten öğrenerek başladım sonrasında Bu işle uğraşan insanları buldum bağlantı edindim. Kendim içerik üretmeye başladım. az çok iyi oldu. Freelancer sitelerinde satış sundum bionluk upwork fiver gibi sitelerde ve discord instagram linkedin gibi sosyal medya hesaplarındada etkileşim aldım işler çektim. Ve dediğim gibi bağlantılar benim işime yarar oldu.

Critaes

80+ Bronze
Ya biraz uzun ancak nereden başlayayım bilmiyorum ben internetten öğrenerek başladım sonrasında Bu işle uğraşan insanları buldum bağlantı edindim. Kendim içerik üretmeye başladım. az çok iyi oldu. Freelancer sitelerinde satış sundum bionluk upwork fiver gibi sitelerde ve discord instagram linkedin gibi sosyal medya hesaplarındada etkileşim aldım işler çektim. Ve dediğim gibi bağlantılar benim işime yarar oldu.
Bu tarz sitelerde sonuçta bir kazanç sağlıyorsunuz, vergi verme vb. olaylar var mı?

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
umt
Discord
umt#4257
16 yaşındayım İnternette iş yapıyorum freelancer olarak serbest çalışan deniyor türkçe karşılığı

Örnek bir tane word dosyası atmıştı müşteri word dosyasını pdf e çevirmemi istedi.

İnternette bi siteden çevirip attım kendim ayrıyeten düzenledim bi 5 10 dakikalık uğraşım ile 100 TL kazandım o işten. ya da çeviri işi oluyor chatcpt diye bir site var orada ispanyolca ya da herhangi bir dilde çeviriyi atıyorsun sorunsuz bir şekilde diğer dile çeviriyor Misal 1000 kelime çevirilecek diyor 1000 1500 TL veriyor sende 10 dakikada halledip atıyorsun ancak 2 tarafta memnun misal. Ortalam maksimum 4 5 saat uğraşıyorum bi iş için şu an Bi tane animasyon işim var 700 TL lik 5 6 tane 2 3 saniyelik mini animasyon yapılacak. yani İnsan nereden daha çok gelir gelir onu bilmesi lazım bence. kendim fırında 10 saat çalışıyordum zamanında günde 100 TL veriyorlardı yani 10 saat çalışıp 200 300 TL az geliyor bu yüzden internet işi herzaman gelir getirir sizin düşünceleriniz. 6 yıl saçımı beyazlatıp tıp okuyacağıma bu işlerde geliştirip doktordan fazla maaş alırım hayatımı yaşarım şuan çok kazanamıyorum ama ileride dahada arttıracağım şu andada bir oyun ekibi ile beraber çalışıyorum. mutluyum
emek verdiğin için haram değil ki 4-5 saat uğraşıyorum diyorsun emek var

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,787
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Sadece Chat Gptyle olmuyor diye biliyorum adamlar enayi mi afedersin profosyenel hizmet arıyorlar sen Ai çevirisini kullanıyorsun.Chat Gptyi sadece yardım almak için kullanabilirsin diye biliyorum

Sadece Chat Gptyle olmuyor diye biliyorum adamlar enayi mi afedersin profosyenel hizmet arıyorlar sen Ai çevirisini kullanıyorsun.Chat Gptyi sadece yardım almak için kullanabilirsin diye biliyorum
işlerr içinde kullanılıyor tabi tek değil üstünden düzeltmelerde yapılıyor sonuç olarak iş yapılıyor yani adamların işleri yoğundur böyle yaptıranlarda var enayilik değil çokça benim gibi yapan var

The Batman

80+ Silver
kaç yaşındasınız bunu sormam gerek ilk önce çeviri işi sadece makale olmuyor içinde kendiniz ayrı ayrı çeviriyorsunuz ve bu saatler alabiliyor tabi çeviri avantaj zaten makale türü yazılarda tahmini olalrak diyorum grammer hatası olmadığından dolayın doğru çevirmeme ihtimali olmaz diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

çoktan savruldu o paralar 500 den sıfıra düştü yeniden diziyorum knfdv ayarlamaya çalışacağım
ben 25 yaşındayım hiç inandırıcı gelmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,902
Üyeler
150,960
Son üye
İlkaykoc
Top Bottom