Neler Yeni

İnternetten kendime ürün satabileceğim düşük komisyonlu bir site arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Kaan Üremiş
Durumu şöyle açıklayayım. Nays hesabım var fakat iş bankalı değilim. Amacım Netflix satın alıp %50 cashback almak. Açık ara en fazla cashbacki Nays veriyor. Her neyse ben buradan cashback aldıktan sonra o parayı kendime atabilmem için iş bankalı olmam gerekiyormuş. Bende şöyle bir şey düşündüm.

Kendim rastgele bir siteden rastgele bir ilan vereceğim. Daha sonra kendim satın alacağım arada işte %2 vs komisyonunu alacak sonra teslim aldım diye onaylayacağım ve kalan para yine mantıken benim kartıma geçecek. Bunu yapabilecek bir siteye ihtiyacım var. Sahibinden güvenli ticaret olmuyor mesela çünkü kargo bilgisi girmen gerekiyor diye biliyorum. Shopier, GameSatış vs sitelerden oluyor mu hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
sadece netflix den aldığın ürünlerde cashback veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu durumu düşünmeniz bile komik

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Kaan Üremiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece netflix den aldığın ürünlerde cashback veriyor

şu durumu düşünmeniz bile komik
nasıl yani ? Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda netflix abonesi olduğumda cashbackin geleceğini söyledi. Zaten aynı olay papara ve tosla'da da var fakat onlarda çok az veriyor. Komik olan ne onu da anlamadım benim için 20 TL 20 TL'dir.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
nasıl yani ? Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda netflix abonesi olduğumda cashbackin geleceğini söyledi. Zaten aynı olay papara ve tosla'da da var fakat onlarda çok az veriyor. Komik olan ne onu da anlamadım benim için 20 TL 20 TL'dir.
netflix abonesi olursanuz verir diğer sitelerden kod alırsanız vermez Netflix sitesinden üyelik almanız lazım onu demek istiyorum siz sürekli alıp alıp kodları kendinize tekrar satıp bankayı dolandırmayı hedefliyorsunuz yanlış mı anladım ? şöyle diyorsanız eğer Netflix atıyorm 90 TL lik paket alıcam biraz ucuza gelsin diyorsanız nays kartınız la direkt siteden alabilrisiniz üyeliği öyle verir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Kaan Üremiş
netflix abonesi olursanuz verir diğer sitelerden kod alırsanız vermez Netflix sitesinden üyelik almanız lazım onu demek istiyorum siz sürekli alıp alıp kodları kendinize tekrar satıp bankayı dolandırmayı hedefliyorsunuz yanlış mı anladım ? şöyle diyorsanız eğer Netflix atıyorm 90 TL lik paket alıcam biraz ucuza gelsin diyorsanız nays kartınız la direkt siteden alabilrisiniz üyeliği öyle verir
tamam işte aynı şeyi konuşuyoruz beni yanlış anlamışsınız :D direkt netflix sitesinden alacağım zaten sadece ucuza gelsin, cashback gelne parayı da kendime çekeyim istiyorum ama izin vermiyor. Bunu da ürün satıyomuş gibi gösterip kendim nays sanal kart ile satın alıp parayı aktarmayı düşündüm.

Çünkü nays kart ile satın alım yapabiliyorum ama başkasına para gönderemiyorum, bankama paramı çekemiyorum. Dolandırıcı birisi foruma yazar mı :ROFLMAO:

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
tamam işte aynı şeyi konuşuyoruz beni yanlış anlamışsınız :D direkt netflix sitesinden alacağım zaten sadece ucuza gelsin, cashback gelne parayı da kendime çekeyim istiyorum ama izin vermiyor. Bunu da ürün satıyomuş gibi gösterip kendim nays sanal kart ile satın alıp parayı aktarmayı düşündüm.

Çünkü nays kart ile satın alım yapabiliyorum ama başkasına para gönderemiyorum, bankama paramı çekemiyorum. Dolandırıcı birisi foruma yazar mı :ROFLMAO:
artık kartlarda cashback gelmiyor ki çip para gibi direkt nakit parana ek geliyor mesela kartında 90 TL var netflix aldın %50 geri verdiğini varsayıyıorum 45 TL hesabında oluyor artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Kaan Üremiş
artık kartlarda cashback gelmiyor ki çip para gibi direkt nakit parana ek geliyor mesela kartında 90 TL var netflix aldın %50 geri verdiğini varsayıyıorum 45 TL hesabında oluyor artık
benim bildiğim bu nays'ta hesap açıyorsun, içine kendi banka kartınla para yükülyorsun. Daha sonra netflix spotify vs alıyorsun, aldıktan sonra paran gidiyor. 3 iş günü içerisinde nays sana o cashback miktarı kadar para yüklüyor.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
benim bildiğim bu nays'ta hesap açıyorsun, içine kendi banka kartınla para yükülyorsun. Daha sonra netflix spotify vs alıyorsun, aldıktan sonra paran gidiyor. 3 iş günü içerisinde nays sana o cashback miktarı kadar para yüklüyor.
nakit olarak geri yüklüyor 1 gün içinde ortalaama

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Kaan Üremiş
Güncelleme:
Onaysız hesaplar ile bankamatikten direkt nays hesabından para çekilebiliyormuş. Dolayısıyla en iyi yöntem bu bence. sıfır komisyon 5000 TL limit.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,246
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks