Neler Yeni

İnternetten Yüksek Miktarda Para Kazanmak Mümkün Mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Kara
Sevgili hocalarım merhabalar İnstagramda Başarı Kalbi isimli hesabın gönderileri karşıma çok çıkıyor ve ayda 100-150 Bin ₺ kazandığını söylüyor asıl merak ettiğim konu şu bende bu arkadaş gibi yüksek paralar kazanabilir miyim? Yani o kadar değilse de 40-45 Bin ₺ kazanmak mümkün mü? Eğer mümkünse gerçekten çok ihtiyacım var. Yardım ederseniz sevinirim birde size zahmet hesap geliştirmek için işe yarayan birkaç şey önerir misiniz?

Chapin

80+ Silver
Uygunsuz Dil
Bir işten iyi para kazanan birisi asla kazandığı yöntemi anlatmaz, ***** mı bu adam? Kendisi zaten kazanıyor. Sen piyasaya gir o piyasaya girsin adamın geliri azalsın. İyi para kazandırıyor diye pazarlanan işler eskiden ustasına iyi para kazandırmış ve sömürülmüş, pastası yenmiş kırıntıları kalmış işlerdir. Bunu yapan insanlar bu ölü mesleği-işi insanlara para karşılığı öğretir.

EREN PC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
EREN
oooo ozaman herkes 50 k para kazansın evet para var ama kimse instadan 150 k para kazanmaz nasıl ilgi çekceksin nasıl izletçeksin emek yatırımda lazım deymez

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,820
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Sevgili hocalarım merhabalar İnstagramda Başarı Kalbi isimli hesabın gönderileri karşıma çok çıkıyor ve ayda 100-150 Bin ₺ kazandığını söylüyor asıl merak ettiğim konu şu bende bu arkadaş gibi yüksek paralar kazanabilir miyim? Yani o kadar değilse de 40-45 Bin ₺ kazanmak mümkün mü? Eğer mümkünse gerçekten çok ihtiyacım var. Yardım ederseniz sevinirim birde size zahmet hesap geliştirmek için işe yarayan birkaç şey önerir misiniz?
Her işte olduğu gibi bu işlerinde bir zorluğu var hocam evet kazanabilirsiniz ama kaç kişi kazanıyordur orası şüpheli

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oooo ozaman herkes 50 k para kazansın evet para var ama kimse instadan 150 k para kazanmaz nasıl ilgi çekceksin nasıl izletçeksin emek yatırımda lazım deymez
Hocam emek veririz eğer bu kadar para varsa işin içinde yoksa da 10-15 bin ₺ bile yeter bana.

Satriani

80+ Bronze
Maalesef bu işlerin kaymağını, sosyal medyanın ilk zamanlarında fikir üreterek, bu alanlara girişim yapanlar yedi.
Artık neredeyse her türlü içeriğin bilindik birden fazla kanal ve hesabı var zaten. Böyle bir ortamda da 50-100K gibi rakamlar biraz ütopik.
Youtube üzerinde marjinal ve sağlam içeriklerle ilerlemek mümkün mü, evet. Fakat iyi para kazanacak konuma gelene kadar da yine yatırım yapmak gerekiyor. (Örn; ekipman, yazılım vs.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka yapmaya çalış ama şunu kadar kazanim mantıhına bakma ondan önce ne uretmek istedihini duşun ve telefononunun kaliteside önemli
Yok hocam ben zaten grafik tasarım yapmayı biliyorum işte ama takipçi sayısı nasıl artacak birde hesabın konusu da önemli off kafam çok karışık ya artık para kazanıp istediğim şeyleri almak istiyorum hocam keşke beni görseniz çok üzülüyorum insanlar alıyor ben niye alamıyorum diye en iyisi olmasa bile ortalaması bile çok pahalı oluyor herhangi bir ürünün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef bu işlerin kaymağını, sosyal medyanın ilk zamanlarında fikir üreterek, bu alanlara girişim yapanlar yedi.
Artık neredeyse her türlü içeriğin bilindik birden fazla kanal ve hesabı var zaten. Böyle bir ortamda da 50-100K gibi rakamlar biraz ütopik.
Youtube üzerinde marjinal ve sağlam içeriklerle ilerlemek mümkün mü, evet. Fakat iyi para kazanacak konuma gelene kadar da yine yatırım yapmak gerekiyor. (Örn; ekipman, yazılım vs.)
Mesela hocam size zahmet Instagram'da nasıl bir hesap açsam birde nasıl gönderiler atsam 10-15 bin ₺ kazanırım grafik tasarım biliyorum ama telefon tek var telefonla az çok birşeyler yapılamaz mı?

Satriani

80+ Bronze
Yok hocam ben zaten grafik tasarım yapmayı biliyorum işte ama takipçi sayısı nasıl artacak birde hesabın konusu da önemli off kafam çok karışık ya artık para kazanıp istediğim şeyleri almak istiyorum hocam keşke beni görseniz çok üzülüyorum insanlar alıyor ben niye alamıyorum diye en iyisi olmasa bile ortalaması bile çok pahalı oluyor herhangi bir ürünün.

Mesela hocam size zahmet Instagram'da nasıl bir hesap açsam birde nasıl gönderiler atsam 10-15 bin ₺ kazanırım grafik tasarım biliyorum ama telefon tek var telefonla az çok birşeyler yapılamaz mı?
Mesela ben sadece hobi olarak yapay zeka sanat sayfası açtım ve bi' şeyler yapıp paylaşıyorum ama muadili o kadar fazla ki, sponsorlu reklam verenlerin bile doğru dürüst takipçi kazanamadığını gördüm. Bana kalırsa insanlar daha eğlenceli ve anında tüketilecek basit şeyleri daha çok seviyorlar. Bazı sayfaların yabancı sayfalardan içerik kopyalayıp sadece TR yazı ile değiştirerek bile çok fazla takipçi kazandığı gibi bi' gerçek de var. O yüzden içerik için bir şey söylemek çok zor, sanırım bu işlerde biraz da şanslı olmak lazım...

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Ertuğrul Bolat
En iyi parayı Ruhi Çenet kazanıyordur. Onun dışındakiler maalesef. İçeriklerin tüm dünyada izlenebilirse getiriside fazla olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Kara
Mesela ben sadece hobi olarak yapay zeka sanat sayfası açtım ve bi' şeyler yapıp paylaşıyorum ama muadili o kadar fazla ki, sponsorlu reklam verenlerin bile doğru dürüst takipçi kazanamadığını gördüm. Bana kalırsa insanlar daha eğlenceli ve anında tüketilecek basit şeyleri daha çok seviyorlar. Bazı sayfaların yabancı sayfalardan içerik kopyalayıp sadece TR yazı ile değiştirerek bile çok fazla takipçi kazandığı gibi bi' gerçek de var. O yüzden içerik için bir şey söylemek çok zor, sanırım bu işlerde biraz da şanslı olmak lazım...
Hocam Peki Motivasyon Hesabı Açsam Az Çok Gelişebilir Miyim? Ya da Mesela Futbol Sayfası Açıp Forma Satarak Ama Şu Kargoyu Şirketin Yapıyordu Hocam Adını Unuttum İşte Kadroyu Şirket Yapıyordu Satıştan %20-30 Pay Alıyordu Ordan Mesela Taraftar Tişörtü Tasarlasam Ayda 30-40 kişi alır mı? Mesela şunun gibi yapsam birde 450-500₺ gibi bir fiyattan satsam alırmı ayda 30-40 kişi ya da daha fazla.

Şey aklıma geldi print on demand onu yapsam 20-30 bin TL kazanır mıyım?

Ekler

• 1_org.jpg
    1_org.jpg
    15 KB · Hit: 14

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Eren
Ayda 150 bin kazanan adamın instada bunu öğretmek için kılını kıpırtdatmaz yalan genelde bu işler ben 500 yatırayım sen 500 yatır ordan kazanıyor aptallar

Satriani

80+ Bronze
Hocam Peki Motivasyon Hesabı Açsam Az Çok Gelişebilir Miyim? Ya da Mesela Futbol Sayfası Açıp Forma Satarak Ama Şu Kargoyu Şirketin Yapıyordu Hocam Adını Unuttum İşte Kadroyu Şirket Yapıyordu Satıştan %20-30 Pay Alıyordu Ordan Mesela Taraftar Tişörtü Tasarlasam Ayda 30-40 kişi alır mı? Mesela şunun gibi yapsam birde 450-500₺ gibi bir fiyattan satsam alırmı ayda 30-40 kişi ya da daha fazla.

Şey aklıma geldi print on demand onu yapsam 20-30 bin TL kazanır mıyım?
Şu kesin tutar diyebilsek zaten hepimiz oradan yürürüz. Sosyal medya biraz deneme yanılma işi bence; bazen çok iyi dediğin fikir tutmaz, bazen de öylesine bi' şey yaparsın patlar. Benim şahsi fikrim Instagram yerine Youtube'un daha hızlı gelişebileceği, tabii bunun için de sürekli ve kaliteli içerik ve doğru reklam stratejisi gibi şeyler var. Takipçi sayısı ve izlenme oranlarına göre orta vadede 10-20K paralara en hızlı şekilde orada ulaşılabilir.
Diyeceğim şu ki, hayal satan sosyal medya içeriklerine aldanıp, psikolojik olarak yenilmiş hissetmemek için, maddi hedef koymadan, iyi bir fikir üzerinde ilerlemek en mantıklısı. Bu da deneyerek olur...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,076
Üyeler
151,167
Son üye
mroflu
Top Bottom