Neler Yeni

Ipad 10. Nesil Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Okulum gereği Ipad almam gerekiyor ve piyasaya pek hakim değilim.Minimum 9. Nesil istemişler ancak biraz daha verip tam ekran olan 10’u tercih etmek istedim.Airlarda ya da Prolarda 10’a alternatif var mı?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
C.S.
Air ve pro 10 dan üstündür. Ama 10 da üzmez. Bütçenize göre herhangi bir modeli seçebilirsiniz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
C.S.
Biraz daha ekle şunu al diyebileceğiniz bir model var mı?
Profesyonel işler yapmaycaksanız 10 işinizi görür. Hücresel destekli alırsanız heryerde internete de girebilirsiniz. Ben ağr almak için gidip hücresel destekli 10 almıştım. Çok memnunum. Hücresel gereksiz gibi görünse de gps olduğu için çok kullanışlı oluyor. Ayrıca hotspot ike de iphone bağlanmadığı için iphone pili de bitmiyor.
Sonuç; hücresel destekli 10 derim ben

Bor4

80+ Bronze
Biraz daha ekle şunu al diyebileceğiniz bir model var mı?
Hocam ben lisedeyim henüz 2-3 yıla üniversiteye geçicem şuan ipad pro 10.5 2017 model var oyunlarda iyide üniye geçince yetermi ünide ipad olması şartmı ona göre yeni tablet alıcam yardımcı olursanız

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben lisedeyim henüz 2-3 yıla üniversiteye geçicem şuan ipad pro 10.5 2017 model var oyunlarda iyide üniye geçince yetermi ünide ipad olması şartmı ona göre yeni tablet alıcam yardımcı olursanız
Okuduğun üniye ve bölüme göre değişir eski kalma ihtimali var 2-3 seneye.
Ben de lisedeyim bu arada 11’im Üniversiteli gibi algılanmış :)

Bor4

80+ Bronze

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
Air ve pro 10 dan üstündür. Ama 10 da üzmez. Bütçenize göre herhangi bir modeli seçebilirsiniz
hocam konu hortlatmayı pek sevmem ama bende ipad 10 almayı düşünüyorum fakat araştırırken gözüme bir video çarptı
videonun sonlarına doğru bükme testi yapıyor bu ne demek oluyor bu ipadin sağlam olmadığı anlamınamı geliyor ve mini 6 ile bunu arasında kaldım sizce hangisi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
C.S.
Jerry absürt testlerle bilinir. Normal bir insan tableti bükmez. Gündelik hayatta tableti bükerek kırmayı denerseniz,psikolojik sorunlarınız var anlamına gelir ve tedavi olmanız gerekir.
İpad 10 gayet güzel cihaz. Çok memnunum. Ben olsam mini almazdım, tablet alacaksam ekranı büyük olmalı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,255
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom