Neler Yeni

İpad 9 satıp S7 FE alınır mı?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Dostlar şu anda İpad 9 sahibiyim ancak kalem fiyatı çok pahalı ve çakma kalemler ile istediğim performansı alamıyorum. Sizce İpad 9 satıp içinde kalemi olan S7 FE alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bence alınır.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Olcay akbulut
huaweilerede bakılabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

huaweilerede bakılabilir
hatta huawei daha iyi olur bence

huaweilerede bakılabilir

hatta huawei daha iyi olur bence
ama çizim ve tasarım gibi üretkenlik içeren şeyler kullanacaksan iostan vazgeçme derim ikinci elde olsa kalemi al öyle kullan ben kullandım o amaç ile başaramadım uygulamalar çok eksik geldi huawei matepad 11 almıştım

şahin doğan

80+ Platinum
S7 Fe alınmaz. O cihazın gündelik performansı baya düşük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
S7 Fe alınmaz. O cihazın gündelik performansı baya düşük.
neyinden memnun kalmadın kanka ben uzun süredir kullanıyorum tıp fakültesinde not almak için şarjı baya iyi gidiyor ekran büyüklüğü hafifliği olsun gayet tatmin edici kalem tak tak tak diye ses çıkarıp başkalarını rahatsız da etmiyor seni tatmin etmeyen kısım neydi ?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Ahmet Yıldırım
Dostlar şu anda İpad 9 sahibiyim ancak kalem fiyatı çok pahalı ve çakma kalemler ile istediğim performansı alamıyorum. Sizce İpad 9 satıp içinde kalemi olan S7 FE alınır mı?
Sen şu technopatta konu açıp cavp alamayan eleman değil misin? :D Üye değilim tablet bilgisayarları hep takip ediyom oraya konu açmıştın.

neyinden memnun kalmadın kanka ben uzun süredir kullanıyorum tıp fakültesinde not almak için şarjı baya iyi gidiyor ekran büyüklüğü hafifliği olsun gayet tatmin edici kalem tak tak tak diye ses çıkarıp başkalarını rahatsız da etmiyor seni tatmin etmeyen kısım neydi ?
Kanka ne kadar zamandır kullanıyorsun? Harbi memnun musun yoksa kendini kötü hissetmemek için mi iyi diyorsun? Ben de almayı düşünüyorum herkes çok kasıyor diyor. 5 yıldan fazla süredir A8 + telefon kullanıyorum hala kasmadı. Samsung üzmez diye düşünüyorum tüm ürünlerini pamuklara sara sara kullanıyorum.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen şu technopatta konu açıp cavp alamayan eleman değil misin? :D Üye değilim tablet bilgisayarları hep takip ediyom oraya konu açmıştın.
Evet, aynı konuyu SDN foruma da açtım. Ne kadar çok kişiye ulaşırsam o kadar iyi.

Dostum kalem performansı nasıl? Bilek algılama olayı güzel çalışıyor mu. Bir de bastırma hassasiyeti var mı?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Ahmet Yıldırım
Evet, aynı konuyu SDN foruma da açtım. Ne kadar çok kişiye ulaşırsam o kadar iyi.
Sonuç hakkında beni de bilgilendirir misin? 2 aydır tablet araştırıyorum.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

Emir818.

80+ Bronze
Hocam kalemi alın geçin derin ipad yerini hiçbir tablet tutamaz

şahin doğan

80+ Platinum
HDD var gibi uygulamalar takılıyor ve açılırken boş ekran kalıyor. 4 GB Ram 1-2 sene içerisinde daha da kötü performans vererek bu durumu ciddi sıkıntıya sokacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,614
Üyeler
147,175
Son üye
Ncery
Top Bottom