Neler Yeni

İpad mini Apple kimliği doğrulanamadı hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ilker korucu
Ipad minim var uzun zamandır kullanmıyordum, lazım oldu uzun zaman sonra
Önce app store a girdim ve "App store a bağlanamıyor" hatası verdi
Sonra ayarlardan apple hesabıma bağlıydım ben de reset atayım dedim ama apple şifremi istedi ben de yazdım ama "apple kimliği sunucusuna bağlanmayla ilgili bir hata oluştu "yazıyor bu seferde
Bende şifreyi değiştirdim telden sonra ıpad dan hesabımdan çıkış yapıp yeniden girmeyi denedim bu sefer de doğrulama hatası veriyor aynı hatayı yani, ne yapmalıyım (şifreyi doğru giriyorum eminim)

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Ipad minim var uzun zamandır kullanmıyordum, lazım oldu uzun zaman sonra
Önce app store a girdim ve "App store a bağlanamıyor" hatası verdi
Sonra ayarlardan apple hesabıma bağlıydım ben de reset atayım dedim ama apple şifremi istedi ben de yazdım ama "apple kimliği sunucusuna bağlanmayla ilgili bir hata oluştu "yazıyor bu seferde
Bende şifreyi değiştirdim telden sonra ıpad dan hesabımdan çıkış yapıp yeniden girmeyi denedim bu sefer de doğrulama hatası veriyor aynı hatayı yani, ne yapmalıyım (şifreyi doğru giriyorum eminim)
valla gecen sene bendede ipad vardı bende aynı hata oldu kendim baya uğrastım 15-20 gün yapamadım sıfırladım yeni apple kimliği flan işte artık çözüm bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ilker korucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla gecen sene bendede ipad vardı bende aynı hata oldu kendim baya uğrastım 15-20 gün yapamadım sıfırladım yeni apple kimliği flan işte artık çözüm bu
Sıkıntıda o işte sıfırlayamıyorum yine şifre istiyor Allahın belası tablet

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Sıkıntıda o işte sıfırlayamıyorum yine şifre istiyor Allahın belası tablet
nasıl şifre istiyor ya yeni güncelleme ile öyle olmus olabilir gecen sene öyle bir sıkıntı yoktu valla şimdi sen bunu çözemessen bi telefonucya gidersin alır utanmaz 40 50 tl para

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ilker korucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl şifre istiyor ya yeni güncelleme ile öyle olmus olabilir gecen sene öyle bir sıkıntı yoktu valla şimdi sen bunu çözemessen bi telefonucya gidersin alır utanmaz 40 50 TL para
reis hallettim ve bil bakalım sorun neyden kaynaklı :D (tarih ve saat ayarı farklıymış düzelttim her şey rayına oturdu)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,896
Üyeler
147,960
Son üye
Xirar
Top Bottom