Neler Yeni

Iphone 11 64 gb vs Iphone XR 128 gb vs Iphone SE 2020 256 gb

TaaHa_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Taha Işılak
11 128 alacağına 12 mini alsın. 11önermem lcd. Se çok kötü batarya ve ilerde nolcak bataryayı düşün. İlla iphone alma
Iphone lar f/p olarak berbat biliyorum. Ama işimden dolayı sosyal medyada paylaşımlar yapmam gerekiyor. Kalite düşmesini de istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal medya için kullanıcaksan SE'yi gözden çıkar. Pil ömrü seni tatmin etmez
Diğer ikisinden hangisini önerirsin

Nachi

80+ Platinum
Iphone lar f/p olarak berbat biliyorum. Ama işimden dolayı sosyal medyada paylaşımlar yapmam gerekiyor. Kalite düşmesini de istemiyorum

Xr. depolama çok önemliyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,868
İsim
Emir Yusuf

11'e vereceğin 7200₺ yerine 12 mini 64gb alabilirsin 800₺ daha koyarak

TaaHa_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Taha Işılak
11'e vereceğin 7200₺ yerine 12 mini 64gb alabilirsin 800₺ daha koyarak
7k zaten benim en çok çıkabildiğim nokta. daha üstüne çıkamıyorum. depolama benim için çok önemli. O yüzden Iphone 12 mini olmaz

ne indiriyorsunuz hocam 64 yetmiyor :D
İşimden dolayı kamera olarak kullanıyorum telefonumu

Normalde hiçbiri ama bence vatan

64 yetmiyor
Tamamdır. Teşekkürler

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,379
İsim
Oğuz Oğuz
İkinci el 11 128 bulunur. Bence xr alma.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,379
İsim
Oğuz Oğuz
İkinci el olanların çoğunun pil sağlığı baya düşmüş oluyor. Kısaca yine aynı ömüre sahip oluyorlar. Ondan fazla 2. el alasım yok
Ben ve arkadaşım aynı hafta aldık iphone 11. 8 ay oldu . Benim pil sağlığım 96, onun cihazının pil sağılığı 100 hala. Böyle bir cihaz bulabilirsiniz. Ama bütün ilanlara tek tek bakmanız lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz
Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım. Iphone 11 almaya ucu ucuna yetiyor bütçem. 64 gb telefon da bana yetmiyecek gibi duruyor. Iphone XR diğerlerine göre 1 sene daha eski diye korkum var. Onun dışında beğeniyorum. Iphone SE 2020 de ise batarya sıkıntılı benim için. Sizce hangisini almalıyım
Hafızası en yüksek olanı al kesinlikle, XR kullanıyorum memnunum

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan
Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım. Iphone 11 almaya ucu ucuna yetiyor bütçem. 64 gb telefon da bana yetmiyecek gibi duruyor. Iphone XR diğerlerine göre 1 sene daha eski diye korkum var. Onun dışında beğeniyorum. Iphone SE 2020 de ise batarya sıkıntılı benim için. Sizce hangisini almalıyım
Paraya kıy 11 al . SE almanı önermiyorum 5 aydır kullanıyorum telefonu Küçük olduğu için almıştım ama pili hızlı bitiyor ek olarak ekran çerçeveleri beni rahatsız etmeye başladı şimdiki aklım olsa paraya kıyıp 11 alırdım

Top Bottom