Neler Yeni

Iphone 11 pro mu 12 pro mu

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
11 değil de 12in olmuş olacak gibi düşünebilirsin iphonede genelde her 3 telefonda bir adam akıllı değişim oluyor.

NRxZero

80+
Gürcistana kimlik ile giriş çıkış yapıp sonrasında e devletten kaydını yapabilirsiniz. Pasaporta gerek yoktur defalarca yaptım bir çok müşterime.
Ayrıca fark olarak bana sorarsanız 12 serisi boş seri 11 ile neredeyse aralarında fark yok. 13 alırsan eyvallah ama 12 11’in farklı kasası gibi bi şey “bence”. Ayrıca 11 Pro kasası bana 12 Prodan çok daha hoş geliyor ele güzel oturuyor fakat tabi ki bu da tercih meselesi.
Oled ekran var kameradada fark var zaten tasarım olarak 11 ve 12 brgeniyorum düz olan versiyonu ama 12 sifir alinmaz 2 3 k daha koy 13 al

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan

NRxZero

80+
hocam kalite arıyorsan iphone alıp geçeceksin. 20k bir android telefona verilmez
Kanka böyle diyenler giriş orta kullanmışlar oluyor emin ol androide deger 20 bin her şey fiyatına iyi ama apple bence 3 artısı var yazılım kamera performans diger her konuda android hatta android performans ve kamerada apple yetiştiler .d

milenix

80+ Gold
ip13?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Yaklaşık 1 haftadır araştırmadığım şey kalmadı. Bu Gürcistan iPhone ile alakalı. Aklına ne soru varsa sor.

milenix

80+ Gold
hocam kalite arıyorsan iphone alıp geçeceksin. 20k bir android telefona verilmez
Amiral gemisi telefon alınca iphone'dan farkı olmuyor. Giriş segment tel alıp iphone daha iyi diyenleri vurasım geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka böyle diyenler giriş orta kullanmışlar oluyor emin ol androide deger 20 bin her şey fiyatına iyi ama apple bence 3 artısı var yazılım kamera performans diger her konuda android hatta android performans ve kamerada apple yetiştiler .d
Android her zaman kamera da İphone'dan daha iyiydi.

NRxZero

80+
Katılıyorum
Amiral gemisi telefon alınca iphone'dan farkı olmuyor. Giriş segment tel alıp iphone daha iyi diyenleri vurasım geliyor.

+1

Yok be iPhone onceden daha iyiydi bence ama artik androidve apple kafa kafaya gidiyorlar

milenix

80+ Gold
Katılıyorum

+1

Yok be iPhone onceden daha iyiydi bence ama artik androidve apple kafa kafaya gidiyorlar
Android bariz fark atıyor. Eskiden Android'te sosyal medya tarafı sıkıntılıydı. Bazı markalarda düzeltildi.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Muhammet Yazıcı
11 pro tasarım oalarak çok çirkin 12 pro güzel 3 4 bin fark verilir işlemci +1 yil guncelleme vs vs 12 pro al 11 pro bence kötü 11den daha kötü tek artısı kamera ve ekran

Bro bizim burada sıfır kutulu 13 pro 20 binden azdı :) istersen insatgram adreslerini vereyim ama dolardan 400 500 lira zam koydular yurtdışı
hacı bana yollasana ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom