Neler Yeni

İphone 12 Mini Batarya Önerisi

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Doğuş Akyürek
İyi akşamlar, telefonum için batarya arıyorum. Orijinal için 3.5k istiyorlar o yüzden kendim daha uyguna halletmek istiyorum. Aklımda Deji ve Rova markası var hangisini önerirsiniz ? Birde Deji'nin Woyax modeli olanları daha kaliteli oluyormuş galiba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Deji. En iyisi

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Ali
Açıkçası o cihaz bende olsa hiç yoktan 3 yıl daha rahat rahat kullanırım ve bu sebeple orijinal pili ile değiştirirdim. Yıllık 1200 lira maliyet gibi olur.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
İyi akşamlar, telefonum için batarya arıyorum. Orijinal için 3.5k istiyorlar o yüzden kendim daha uyguna halletmek istiyorum. Aklımda Deji ve Rova markası var hangisini önerirsiniz ? Birde Deji'nin Woyax modeli olanları daha kaliteli oluyormuş galiba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
bence orjinalden şaşma hocam

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,369
İsim
Hacı
Deji al geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Doğuş Akyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence orjinalden şaşma hocam
Açıkçası o cihaz bende olsa hiç yoktan 3 yıl daha rahat rahat kullanırım ve bu sebeple orijinal pili ile değiştirirdim. Yıllık 1200 lira maliyet gibi olur.
Orijinal gereksiz pahalı hocam. Aslında cihazı satsam orijinal batarya parası ile 23k gibi bir fiyata gelir üstüne 12k daha eklesem 13 alabilirim oda ihtimaller dahilinde. Yalnız 12 den 13 e geçmek ne kadar mantıklı olur onu bilemedim.

Deji al geç.

Normal Deji’den farklı olarak bu var hocam bilginiz var mı?

Ekler

• IMG_2256.png
    IMG_2256.png
    1.2 MB · Hit: 6
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Orijinal gereksiz pahalı hocam. Aslında cihazı satsam orijinal batarya parası ile 23k gibi bir fiyata gelir üstüne 12k daha eklesem 13 alabilirim oda ihtimaller dahilinde. Yalnız 12 den 13 e geçmek ne kadar mantıklı olur onu bilemedim.

Bunu bilmiyorum inan. Ama deji'den şaşmam önceden kullanmıştım bu markayı

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,369
İsim
Hacı

Laciverti sanki.

Top Bottom