Neler Yeni

Öneri Iphone 12 veya 12 mini alacağım hangisi?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Öncelikle Herkese İyi Bayramlar! Bütçem max 17.5k yani iPhone 12 64gb veya 12 mini 64gb alacağım. Bütün özellikleri birebir aynı tek fark batarya ve ekran büyüklüğü. Bugüne kadar Android kullandım ve ilk apple deneyimim olacak. Önümüzdeki aydan itibarende asgari ücret zamlanıyor bununda fiyatları etkileyeceğini düşünüyorum şuan zaten pahalı iyice atmadan hangisini neden almalıyım?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Öncelikle Herkese İyi Bayramlar! Bütçem max 17.5k yani iPhone 12 64gb veya 12 mini 64gb alacağım. Bütün özellikleri birebir aynı tek fark batarya ve ekran büyüklüğü. Bugüne kadar Android kullandım ve ilk apple deneyimim olacak. Önümüzdeki aydan itibarende asgari ücret zamlanıyor bununda fiyatları etkileyeceğini düşünüyorum şuan zaten pahalı iyice atmadan hangisini neden almalıyım?
Senin tercihine kalmış

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Çok yardımcı bir cevap oldu düşünememiştim ben bunu... Kullanan ve deneyimleyen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Ekranı istediğin gibi seç zevkine kalmış yoksa donanımlar aynı

JrFuKi.

80+ Bronze
8.800 tl ye almıstım İphone 12 mini product red olanını .

Hala aktif kullanıyorum.

İphone 11 Den geçtim. 11 cok agır kalas gibi telefon geldi bana.Ekranının 12 ye gore eski olması , 5g olmayısı vb.
iphone 12 ye niyetlenmiştim. iphonedo var youtube kanalı onun videolarını izle derim gerçekten bu işi yapıyor.
iphone 12 mini 12 serilerinin içinde en hızlı olanı.
Ergonomik tasarımı beni aşırı tatmin ediyor.
İstediginde fotoğraf makinası , istediginde bilgisayar gibi hızlı calısan sistem ve gerçek bir telefondan beklenilen ergonomik tasarım.

batarya tam gun rahatlıkla cıkartıyor tabikide 12 ye gore bir tık geride olacaktır ama haricinde her anlamda tatmin eder.

Tek mağdur oldugum kısım gosteriş seven bir milletiz bu yuzden 12 serisi daha cok tutuluyor sanırım. Kılıf ve akseksuar kısmında epey kısır kalıyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
12 mini çok küçük bir cihaz, iPhone 5S boyutunda bir cihaz neredeyse. Ufak cihaz olsun diyorsan 12 mini alınır ama küçük ekran seven bana bile çok ufak geliyor o cihazlar, 12 alırdım şahsen.

JrFuKi.

80+ Bronze
8.800 TL ye almıstım İphone 12 mini product red olanını .

Hala aktif kullanıyorum.

İphone 11 Den geçtim. 11 cok agır kalas gibi telefon geldi bana.Ekranının 12 ye gore eski olması , 5g olmayısı vb.
iphone 12 ye niyetlenmiştim. iphonedo var youtube kanalı onun videolarını izle derim gerçekten bu işi yapıyor.
iphone 12 mini 12 serilerinin içinde en hızlı olanı.
Ergonomik tasarımı beni aşırı tatmin ediyor.
İstediginde fotoğraf makinası , istediginde bilgisayar gibi hızlı calısan sistem ve gerçek bir telefondan beklenilen ergonomik tasarım.

batarya tam gun rahatlıkla cıkartıyor tabikide 12 ye gore bir tık geride olacaktır ama haricinde her anlamda tatmin eder.

Tek mağdur oldugum kısım gosteriş seven bir milletiz bu yuzden 12 serisi daha cok tutuluyor sanırım. Kılıf ve akseksuar kısmında epey kısır kalıyor
Bu arada apple ekosistemi kullanıyorum aşırı severim apple urunlerini fakat bu fiyatlara gerçekten alınası değiller insanın zoruna gitmiyor değil

şahin doğan

80+ Platinum
ekran boyutu önemli değil ise kesinlikle 12 mini.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ekran önemliyse 12

erenn4261

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Eren YÜCEL
Instagram
_erenn4261
12 mini almanı öneririm. Babama hediye olarak almıştık miniyi gerçekten çok rahat kullanım sağlıyor ve donanım özellikleri arasında çok fark yok bence tercihini miniden kullan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,830
Üyeler
150,940
Son üye
mirzeki
Top Bottom