Neler Yeni

Iphone 13 alınır mı?

ygtcntpl

80+ Bronze
daha iyisi tartışılır da 1 sene sonra satmaya kalkınca o zaman görürsün 20000 TL daha ucuzu
Açıkçası ben aldığım telefonu gittiği yere kadar kullanan birisiyim ve yine öyle olur.

donanimci98

80+ Bronze
Öneri için teşekkürler.

O zaman biraz konu dışına çıkarak kendine harca derken ki kastınızı açabilir misiniz? Genel olarak başka insanların fikirlerini dinlemeyi seviyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkçası benim için en önemlisi sosyal medya performansı ve kamerası. Kamera konusunda bayağı takıntılıyım.
Asgari ücretle çalışıcam demişsin. Telefon 40 k diyelim. 1 seneye bölsen faiziyle 50 desen her ay 4 k küsür taksit. Altı üstü telefon. Çevrenle gez biriktir falan illa ihtiyacın olur paraya.

ygtcntpl

80+ Bronze

ygtcntpl

80+ Bronze
Asgari ücretle çalışıcam demişsin. Telefon 40 k diyelim. 1 seneye bölsen faiziyle 50 desen her ay 4 k küsür taksit. Altı üstü telefon. Çevrenle gez biriktir falan illa ihtiyacın olur paraya.
O zaman size şöyle söyleyeyim, iphone 11 pro almak nasıl bir fikir? Hem 13'e göre daha uygun fiyatlı hem de içimdeki iphone hevesini almış olurum. Kamerası ve sosyal medya performansı üzer mi veya birkaç yıl götürür mü?

Şartlar böyle ben de 14 pro niyetlendim ama o farkı vermeye değmeyeceği için almadım. Durumum da var. Ama telefon yani
Siz ne kullanıyorsunuz? Çok yordum kusura bakmayın :/

donanimci98

80+ Bronze
O zaman size şöyle söyleyeyim, iphone 11 pro almak nasıl bir fikir? Hem 13'e göre daha uygun fiyatlı hem de içimdeki iphone hevesini almış olurum. Kamerası ve sosyal medya performansı üzer mi veya birkaç yıl götürür mü?

fiyata bağlı ben almazdım.

12 var bende

ygtcntpl

80+ Bronze
fiyata bağlı ben almazdım.

12 var bende

28 k kredi çekip 6 ay taksitle aylık 5k ödeyerek sıfır 11 pro max alma düşüncesi sardı şimdi de sayenizde ama alma dediniz. Ben en iyisi yine gidip telefon araştırması yapayım. Yenilenmiş telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
iPhone 14 Pro Max kullanıcısıyım. Dediğimi yanlış anlamanı istemem ama asgari ücretle çalışıp bir telefona bu para verilmez diye düşünüyorum. Yine de karar senin.

ygtcntpl

80+ Bronze
iPhone 14 Pro Max kullanıcısıyım. Dediğimi yanlış anlamanı istemem ama asgari ücretle çalışıp bir telefona bu para verilmez diye düşünüyorum. Yine de karar senin.
Çalıştığım paranın hepsi bana kalacak. Birkaç ay dişimi sıkıp alabilirim ama mantıklı bir telefon önerisi yaparsanız çok mutlu olurum örneğin 11 pro max sıfır almak üzer mi? 28k'ya

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Çalıştığım paranın hepsi bana kalacak. Birkaç ay dişimi sıkıp alabilirim ama mantıklı bir telefon önerisi yaparsanız çok mutlu olurum örneğin 11 pro max sıfır almak üzer mi? 28k'ya
iPhone 11 Pro Max'in güncelleme olarak pek ömrü kalmadı ama yine de zamanının sağlam telefonu diyebilirim. Onun yerine iPhone 13 de sizi herhangi bir konuda üzmez diye düşünüyorum.

ygtcntpl

80+ Bronze
iPhone 11 Pro Max'in güncelleme olarak pek ömrü kalmadı ama yine de zamanının sağlam telefonu diyebilirim. Onun yerine iPhone 13 de sizi herhangi bir konuda üzmez diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim, ben en iyisi biraz araştırma yapayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom