Neler Yeni

iPhone 13 Aşırı ısınma sorunu

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tunahan Selçuk
Önceki konularımdan bilenler vardır geçenlerde yurtdışı iphone 13 aldım don 3 4 güne kadar sıkıntı yoktu şimdi cihaz inanılmaz ısınıyor ve avuç içlerimi yakıyor telefon düz elimde olduğunu düşünüp yorum yapacak olursak sol kısım boydan boya ısınıyor anakart kısmı sanırım neden ısınır acaba bilen var mıdır ?

ConquerorXIV

80+ Gold
Önceki konularımdan bilenler vardır geçenlerde yurtdışı iphone 13 aldım don 3 4 güne kadar sıkıntı yoktu şimdi cihaz inanılmaz ısınıyor ve avuç içlerimi yakıyor telefon düz elimde olduğunu düşünüp yorum yapacak olursak sol kısım boydan boya ısınıyor anakart kısmı sanırım neden ısınır acaba bilen var mıdır ?
Sıfır kapalı kutu mu aldınız

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tunahan Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ConquerorXIV

80+ Gold

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tunahan Selçuk

Checkmate

80+ Silver
Anakartında bir sıkıntı olabilir tamirciye göstermenizi öneririm. Yurtdışına gidip Garantiye verin isterseniz.

ConquerorXIV

80+ Gold

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tunahan Selçuk
Anakartında bir sıkıntı olabilir tamirciye göstermenizi öneririm. Yurtdışına gidip Garantiye verin isterseniz.
Japonya'dan telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekranın çıkıp çıkmadığını anlayamazsın ki
Anakart arızası tespiti için rastgele bir telefoncuya veremem güvenilir biri olması lazım öyle birinde tanımıyorum varsa öneriniz buyrun

ConquerorXIV

80+ Gold
Japonya'dan telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart arızası tespiti için rastgele bir telefoncuya veremem güvenilir biri olması lazım öyle birinde tanımıyorum varsa öneriniz buyrun
Bu fppro var iyiler ama pahalı onun dışında biraz araştır kadıköy taralarında baya iyi servis var

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tunahan Selçuk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652