Neler Yeni

Çözüldü✓ İPHONE 13 Isınma sorunu

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Boz
Selam ark 3 gün önce Teknosadan aldığım iphone 13 insta da falan dolaşırken aşırı değilde ılık bir ısınma var şarj a taktığımda da bir tık daha ısınma mevcut bu normal bişeymi yoksa sıkıntılı bir durum varmıdır.
ek olarak şark'ı teknosadan 20W orjinal aldım. fikrinizi yazabilirseniz mutlu olurum ve kılıf şuanda kullanmıyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selam ark 3 gün önce Teknosadan aldığım iphone 13 insta da falan dolaşırken aşırı değilde ılık bir ısınma var şarj a taktığımda da bir tık daha ısınma mevcut bu normal bişeymi yoksa sıkıntılı bir durum varmıdır.
ek olarak şark'ı teknosadan 20W orjinal aldım. fikrinizi yazabilirseniz mutlu olurum.
Telefon hızlı şarjda ısınır normal. Şarda kullanırsan daha fena ısınır onu yapma. Normal kullanımda fafif ılıklık da normal bir sorun yok yani.

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Boz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon hızlı şarjda ısınır normal. Şarda kullanırsan daha fena ısınır onu yapma. Normal kullanımda fafif ılıklık da normal bir sorun yok yani.
anladım çok teşekkür ederim kılıfda kullanıcam ısınmayı dahada tetiklemez değilmi ?

şahin doğan

80+ Platinum
Yaz aylarına girdik ılımalar normal.

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Boz
Sorun olmaz. Ek olarak yazın neredeyse her telefon ısınır, birkaç ay sonra ciddi manada ısınma hissedersin o da normal haberin olsun 😅
:D telefona bişey olmasında sıkıntı yok tek böbreğim gitti. :D

grasdiyas

80+ Bronze
benim 6s plus elimi yakıyordu yazın kullanamıyordum zaten sıcaktan kastığı için bi sıkıntı olmaz tabii ısındığı için ama yazın şarjda kullanırsan en fazla vericeği zarar batarya ömrünün hızlı bitmesi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D telefona bişey olmasında sıkıntı yok tek böbreğim gitti. :D
şeyy nasıl yaptiniz bi arkadas soruyorda

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Boz
benim 6s plus elimi yakıyordu yazın kullanamıyordum zaten sıcaktan kastığı için bi sıkıntı olmaz tabii ısındığı için ama yazın şarjda kullanırsan en fazla vericeği zarar batarya ömrünün hızlı bitmesi olur

anladım zaten şarjda kullanma gibi bi huyum yok belki telefonda bi hata vardır diye sorayım dedim teşekkür ederim :)

grasdiyas

80+ Bronze
anladım zaten şarjda kullanma gibi bi huyum yok belki telefonda bi hata vardır diye sorayım dedim teşekkür ederim :)
telefonda sıkıntı yok ablamdada var şarjda kullanıyor oda bazen tam sucuk pişirmelik kıvama geliyor :D

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Boz

merdiven altı :dA.SD.

telefonda sıkıntı yok ablamdada var şarjda kullanıyor oda bazen tam sucuk pişirmelik kıvama geli
telefonda sıkıntı yok ablamdada var şarjda kullanıyor oda bazen tam sucuk pişirmelik kıvama geliyor :D
hahaha :D

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Doğuş Akyürek
Hocam telefonla alakalı kısmen yazılımda etkiliyor. Geçen seneye kadar 6s kullanıyordum gram ısınmıyordu şimdi 12 kullanıyorum telefon yanıyor yazın bu yüzden de ekran parlaklığını kısıyor. Özellikle arka planda konum açan uygulamalar bu durumu daha fazla tetikliyor.

Top Bottom