Neler Yeni

IOS iPhone 13 kamerası nasıldır

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
YouTubeda gezerken iPhone 13 videolarına denk geldim ve yorumlarda genelde pek memnun olduklarını söyleyemem acaba kamera ayarı yapmadıkları icin mi yoksa cidden kamerasi iyi değil mi kullananlar veya konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa cok memnun olurum

şahin doğan

80+ Platinum
13'ün kamerasından memnun olmayan 15 Pro'dan da olmaz. Apple cihazların karakteristikleri çok çok benzer.
Derdin çektiğim fotoğraf gördüğüme benzesin ise memnun etmeyecek tarafı yok bence. Derdin ben her şeyi canlı, gölgeleri parlak, renkleri ve kontrastı abartı istiyorum dersen memnun etmez.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
13'ün kamerasından memnun olmayan 15 Pro'dan da olmaz. Apple cihazların karakteristikleri çok çok benzer.
Derdin çektiğim fotoğraf gördüğüme benzesin ise memnun etmeyecek tarafı yok bence. Derdin ben her şeyi canlı, gölgeleri parlak, renkleri ve kontrastı abartı istiyorum dersen memnun etmez.
gördüğüm gibi görsem yeter aşırı detaya gerek yok teşekkürler cevap için

Bünyamina

80+ Platinum
Açıklaman mükemmel. Daha doğrusu bu kadar inciğine boncuğuna takılan bir insan 13 değil hiçbir haltta memnun olamaz gibi.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Açıklaman mükemmel. Daha doğrusu bu kadar inciğine boncuğuna takılan bir insan 13 değil hiçbir haltta memnun olamaz gibi.
sizde 13 vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum

Bünyamina

80+ Platinum
sizde 13 vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum
Doğru ama ben o kadar takılmıyorum. İşlemci, kamera ve bataryasından o kadar memnunum ki pili %100 de kalıp güncel olsa 10 yıl bile kullanırım.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Doğru ama ben o kadar takılmıyorum. İşlemci, kamera ve bataryasından o kadar memnunum ki pili %100 de kalıp güncel olsa 10 yıl bile kullanırım.
içimi biraz daha rahatlattı teşekkür ederim

Bünyamina

80+ Platinum

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
13 kendini kanıtlamış ve çok güzel bir cihaz. Tereddüt etmeden alabilirsin hocam. Gördüğünle çektiğin aynı.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam pil değişimi için apple yetkili servisleri garanti dışı kaç liraya değişim yapılıyo? apple yetkili servis dısında guvenılır nereden degısım yapabılırım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom