Neler Yeni

iphone 13 mü iphone 14 mü almak mantıklı

şahin doğan

80+ Platinum
hiçbir telefon ömürlük veya 5-6 yıllık değil malesef niye diyeceksiniz. önümüzdeki sene farazi bir örnek veriyorum apple iphone'da katlanabilir modele geçti, istemsizce elinizdeki telefon 1 senelik bile olsa çağ dışı kalmış gibi hissetiriyor ve tekrar para harcamanıza itekliyor. ben model marka önermeyeceğim ama şunu önerebilirim işinizi gören telefon sizin için en iyi telefondur yoksa model tutkusu insanın cebini malesef acaip üzüyor ve tüketim çılgınlığına yönlendiriyor.
Ömür ile güncellik arasında fark var. Senin bahsettiğin cihazın güncel kalması.

şahin doğan

80+ Platinum
ben cihazın güncel kalmasından bahsetmedim bunu nerden çıkardın?
farazi bir örnek veriyorum apple iphone'da katlanabilir modele geçti, istemsizce elinizdeki telefon 1 senelik bile olsa çağ dışı kalmış gibi hissetiriyor
Bunu demek cihazın güncelliğini kaybetmesi demek.
Kendi söylediğiniz şeyden çıkardım.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Yusuf
farazi bir örnek veriyorum apple iphone'da katlanabilir modele geçti, istemsizce elinizdeki telefon 1 senelik bile olsa çağ dışı kalmış gibi hissetiriyor
Bunu demek cihazın güncelliğini kaybetmesi demek.
Kendi söylediğiniz şeyden çıkardım.
yanlış çıkarımda bulunmuşsun malesef.

şahin doğan

80+ Platinum
yanlış çıkarımda bulunmuşsun malesef.
Ben herhangi bir çıkarımda bulunmadım. Senin bahsettiğin olayda cihazın ömrünü etkileyen hiçbir şey yok. Bahsettiğin şey cihazın görünümünün veya teknolojisinin eskimesi.
Ben böyle demek istedim ile böyle dedim arasında büyük bir fark var.
1 en küçük sayı demek ile 1 pozitif sayılar arasında en küçük sayı demek gibi.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Yusuf
Ben herhangi bir çıkarımda bulunmadım. Senin bahsettiğin olayda cihazın ömrünü etkileyen hiçbir şey yok. Bahsettiğin şey cihazın görünümünün veya teknolojisinin eskimesi.
Ben böyle demek istedim ile böyle dedim arasında büyük bir fark var.
1 en küçük sayı demek ile 1 pozitif sayılar arasında en küçük sayı demek gibi.
anlıyorum. hayırlısı...

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
anladıgım kadarıyla 2 taraf arasında kalmış herkes ben iphone 14 den yana kullanacam şansımı hem güncel hemde ileriye dönük en azından
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiçbir telefon ömürlük veya 5-6 yıllık değil malesef niye diyeceksiniz. önümüzdeki sene farazi bir örnek veriyorum apple iphone'da katlanabilir modele geçti, istemsizce elinizdeki telefon 1 senelik bile olsa çağ dışı kalmış gibi hissetiriyor ve tekrar para harcamanıza itekliyor. ben model marka önermeyeceğim ama şunu önerebilirim işinizi gören telefon sizin için en iyi telefondur yoksa model tutkusu insanın cebini malesef acaip üzüyor ve tüketim çılgınlığına yönlendiriyor.
orası öyle illakide samsung ve lanet android batarya ws den bıktım artık iphone almıskende alt model olmasın istiyorum

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
ben de senin gibi arada kaldım ama 13 aldım eğer aradaki farkı değerlendirebileceğin başka bir şey yoksa pc-monitör-oyun konsolu vs 14 alabilir ben aradaki farkı bilgisayara katmayı tercih etmiştim. modart m9 aldım

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
ben de senin gibi arada kaldım ama 13 aldım eğer aradaki farkı değerlendirebileceğin başka bir şey yoksa pc-monitör-oyun konsolu vs 14 alabilir ben aradaki farkı bilgisayara katmayı tercih etmiştim. modart m9 aldım
bilgisayarım var oynadıgım oyunlarda üst düzey yetiyor valorant knight online PUBG mobile ws ekstra bi ihtiyacım yok telefon hariç

Top Bottom