Neler Yeni

Yardım s23 Mü İphone 13 Mü ?

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Hüseyin Şen
yanı acıkcası kamerayı cokda onemsemıyorum benım ıcın kasma donma yapmadan 4 sene goturse yeter sonra gene degısırım buyuk ıhtımal
ama bu kadar para vermıskende ıyısını almak gerk dıye dusunmuyoda degılım
iphone amiral gemisi üretiyor sadece ama android ucuz, ucuz orta, orta üst, ve amiral gemisi seçenekleri var bundan dolayı android kasıyor deniyor, amiral gemisi bir telefon kolay kolay kasma donma yapmaz, s23 de geçen senenin amiral gemisi ondan kasma donma yapmaz. bütçen ne el veriyorsa o fiyata en iyisini almak daha iyi olur

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,977
İsim
uwu
ip 13 derim seneye satar 2. elde 2 tane s23 alırsın !

bu bir gerçek iphone değer kaybetmiyor normal kullanıcıysan asla ikisi de üzmez ama tercihen ios 2-0 önde başlıyor

Palo DAYI

80+ Silver
ip 13 derim seneye satar 2. elde 2 tane s23 alırsın !

bu bir gerçek iphone değer kaybetmiyor normal kullanıcıysan asla ikisi de üzmez ama tercihen ios 2-0 önde başlıyor
ıphoneun en buyuk artısı da bu bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok ya, 90Hz lik giriş seviyesi Android bile yan yana koyunca iPhone 13 den daha akıcı hissettiriyor arayüzde. Ama hiç kasma olmayacağı için 60Hz ekrana göz alışır pek sorun olmaz.
nasıl bukadar emın bır sekılde ıos kasma yapmıyor kendı ıslemcısı sayesındemı ?

şahin doğan

80+ Platinum

Kendi yazılımı sayesinde. Android tarafındaki gibi 50 tane farklı cihaza yazılım yapmıyorlar. topu topu 10 tane falan cihaz var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yiğit Can Kocaman
28 Bıne s23 256gb mı yoksa 35 Bıne Düz İphone 13 mu ?
Son bu ıkı telefon arasında kaldım

(YD S23 ULTRA ONERMEYINIZ BULASMAK ISTEMIYORUM TEŞEKKURLER )
Birincisi sen Android mi kullanmak istiyorsun IOS mi? Eğer bu konuda bir tercihin varsa cevap belli. S23 teknik özellik bakımından önde ancak ben yıllardır iPhone kullanan bir kullanıcı olduğum için iPhone 13’ü seçerdim. Android’i konforlu ve uzun ömürlü bulmuyorum ve yıllardır süre gelen ekosistemimi bozmak istemiyorum. Eğer Android’e alışkından S23 ile devam et derim ama Apple kullanıcısıysan ve MEMNUNSAN alışkanlığını bozma.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Hem yazılım hem işlemci sayesinde. Ama asıl etken yazılım.

S23 de kolay kolay kasmaz bu arada, arayüzde takıldığını veya sosyal medyada takıldığını 1 senedir görmedim. Oyunlarda takılma donma görülebiliyor ama, iPhone orada da sorunsuz 😀

Palo DAYI

80+ Silver
Birincisi sen Android mi kullanmak istiyorsun IOS mi? Eğer bu konuda bir tercihin varsa cevap belli. S23 teknik özellik bakımından önde ancak ben yıllardır iPhone kullanan bir kullanıcı olduğum için iPhone 13’ü seçerdim. Android’i konforlu ve uzun ömürlü bulmuyorum ve yıllardır süre gelen ekosistemimi bozmak istemiyorum. Eğer Android’e alışkından S23 ile devam et derim ama Apple kullanıcısıysan ve MEMNUNSAN alışkanlığını bozma.
Ios hiç kullanmadım
Bide şu açıdan baksak nasıl olur diyelim iphone 13 aldim beğendim artık en büyük iphone fani oldum :) ilerleyen zamanlarda iphonelarin fiyatları çak uçuk olacağı aşikar suanki fiyatlar bile pahali acikcasi bidaha geri android e geçerim herhalde :)

S23 de kolay kolay kasmaz bu arada, arayüzde takıldığını veya sosyal medyada takıldığını 1 senedir görmedim. Oyunlarda takılma donma görülebiliyor ama, iPhone orada da sorunsuz 😀
Telefonda yaklaşık 1 senedir oyun oynamıyorum pc de takılıyorum
Telefonda daha çok youtube,nstagram gibi sosyal medyalarda takiliyorum

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Ensar Polat

Oyunlarda takılma donma görmesi telefonun kendisine bağlı değil dış etkenlere bağlıdır sıcaklıktan dolayı veya oyunun optimizasyonundan dolayıdır s23 kasıcak bir cihaz değil kendim deneyimledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yiğit Can Kocaman
Ios hiç kullanmadım
Bide şu açıdan baksak nasıl olur diyelim iphone 13 aldim beğendim artık en büyük iphone fani oldum :) ilerleyen zamanlarda iphonelarin fiyatları çak uçuk olacağı aşikar suanki fiyatlar bile pahali acikcasi bidaha geri android e geçerim herhalde :)
Hocam yükselen tek fiyatlar Apple tarafı değil ki, Android amiral gemileriyle zaten aynı şu an 15 Pro Max’in fiyatı. 3-4 yıllık kullanım sonrasında bence yine şu anki ödediğiniz tarzda bir ücret ödeyip telefonda değişime gidebilirsiniz ve her şeyden ötesi şöyle bir gerçek var, kısa vadede Apple değer kaybetmez. 1-2 sene içerisinde satıp 14-15 serilerine geçme durumunuz da olur. Dediğim gibi toplamda 5 farklı Apple telefonu kullandım şu zamana kadar ve tercihim iPhone 13 olurdu ama teknik özellikler kısmına S23 baskın gelen taraf. IOS ile ilgili sorularınız olur ve kendi Android deneyimlerinizle kıyaslamak isterseniz özelden ulaşabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
mehmet
ios fetişin yoksa s23

şahin doğan

80+ Platinum
Oyunlarda takılma donma görmesi telefonun kendisine bağlı değil dış etkenlere bağlıdır sıcaklıktan dolayı veya oyunun optimizasyonundan dolayıdır s23 kasıcak bir cihaz değil kendim deneyimledim
Sorunda Android olması lazım. Optimizasyon ona göre yapılıyor. Parayı basan alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
S23 Al. İlk 3 güncelleme yap. Sonra daha yapma Stabil kalsın cihaz

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
28 Bıne s23 256gb mı yoksa 35 Bıne Düz İphone 13 mu ?
Son bu ıkı telefon arasında kaldım

(YD S23 ULTRA ONERMEYINIZ BULASMAK ISTEMIYORUM TEŞEKKURLER )
s24 ve iphone 13 de var elimde ikisini de kullandım ikisinin de 0 fiyatları aynı ve kesinlikle önerim s24 mükemmel bi cihaz kamera akıcılık olsun kalite olsun çok premium iphone 13 de oldukca güzel yazılım fln olsun ben her türlü cihaz kullanmış biri olarak s24 öneririm bütcene baglı s23 de alabilirsin ama çıkmışken s24 alman daha mantıklı saygılar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,073
Üyeler
146,634
Son üye
hazanenes
Top Bottom