Neler Yeni

iPhone 13 sarımsı ekran yardım

Yamishu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yasin Demir
Merhaba ben dün iPhone 13 aldım ve direk telefona kurulum yaptırmadan bir mağazadan kırılmaz cam taktırdım eve geldiğimde ekran çok sarımsı gelmeye başladı normalde super AMOLED Android telefon kullanıyordum o yüzden emin olamadım gözüme mi böyle geliyor diye farklı mağazalara gittim ve vatana gittim bakmaya oradaki aynı telefon iPhone 13 daha beyaz duruyordu benimkisi daha sarımsı duruyor oradaki çalışanlara sorduğumda ise kırılmaz cam var mı dediler evet dedim ve ondandır dediler aşırı bir sarılık yok zaten bana da öyle geliyor olabilir telefona yandan baktığım zaman biraz daha beyaz gözüküyor normal gibi ya da benim psikolojim bozuldu bilmiyorum sizce ekrandan mıdır ne yapmalıyım dün vatandan aldım o kadar para verdim sonuçta modlar falan da kapalı bu arada şu an baktığım PC bile sarımsı geliyor psikolojim bozuldu sanırım her gün kullandığım bilgisayar fikir verir misiniz normal midir kırılmaz ekrandan mıdır?

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-06-10 saat 19.53.43_207169eb.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-06-10 saat 19.53.43_207169eb.jpg
    698.3 KB · Hit: 40

Strangersupuk

80+ Bronze
koruyucudandır, emin olamıyorsan herhangi bir apple bayii'sine ücretsiz bırakıp parça sorgulaması yaptırabilirsin diye biliyorum. değişen parça var mı söylüyorlar 10 15dk içinde

bwNN

80+ Silver
Hocam okuma modu gibi bir sey sarimtirak yapiyor bir kontrol edin isterseniz oyle bir sey var mi apple bilmiyorum ama

Yamishu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yasin Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam okuma modu gibi bir sey sarimtirak yapiyor bir kontrol edin isterseniz oyle bir sey var mi apple bilmiyorum ama
sanmıyorum hocam bütün modlar kapalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

koruyucudandır, emin olamıyorsan herhangi bir apple bayii'sine ücretsiz bırakıp parça sorgulaması yaptırabilirsin diye biliyorum. değişen parça var mı söylüyorlar 10 15dk içinde
olabilir aslında ama hiç bilmiyorum ürün de parça değişip değişmemesi değil de otomatik olarak iphonelerde görülen bir sorun mu ondan emin değilim

Bünyamina

80+ Platinum
Büyük ihtimalle kırılmaz camdan kaynaklanıyordur.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,996
İsim
uwu
True toneaçık gibi duruyor

Palo DAYI

80+ Gold
kırılmaz camdan dolayı olabılır ıcınız rahat edıcekse cıkarın onu bıde oyle bakın

Yamishu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yasin Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şey ama hem telefona zarar vermez mi sürekli ekran çıkar tak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri