Neler Yeni

Öneri iPhone 14 mı yoksa iPhone 15 mı

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
yd 15 alcam ben çok fark yok diyor herkes çok fark yoksa günceli almak daha mantıklı gelior bana öyle aman aman da fiyat farkı yok sanırım yd alınca

dinamik ada çok hoş duruyo hem
Nereden almayı düşünüyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. el 13 Pro/Pro Max seçenek değilse 15.
Hocam özele yazdığım mesaja bakabilir misiniz?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
Olcay akbulut
Nereden almayı düşünüyorsun?

Hocam özele yazdığım mesaja bakabilir misiniz?
Bilmiyorum hocam ilk defa yd alacağım icin bilgim yok. Ciktigi zaman bakarim artik

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emre
Veya genel olarak telefon tam çıktıktan sonra zam olup olmayacağı hakkında bir duyuru,bilgilendirme var mı?

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bilmiyorum hocam ilk defa yd alacağım icin bilgim yok. Ciktigi zaman bakarim artik
Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Elimdeki telefon artık yavaş yavaş kendini salmaya başladı. Az daha götürsün sonra ben de yd iPhone alacağım.

gürcistandan al
Aga Tax free falan beklemek rezalet bir şey. Tax free için uçağını kaçıranları çok duyduk, orada zaten Türküleri çok sevmiyorlar. Tax free yi de bilerek yavaş veriyorlar. Eğer direkt olarak Batum havalanına uçarsan orada Tax free sırası olmuyor, direkt alabiliyorsun. Bu sefer de şöyle bir sorun oluyor, döviz bürosu olmuyor, Tax free den kazandığın parayı orada shopta harcaman gerekiyor. Bana göre en iyisi yurtdışından getirip trde sarı sitede satan telefonculardan almak. Acaba ip 15 Pro ne zaman sarı siteye 0 kapalı kutu yd olarak gelir?

Dolap da satılıyor oradan alabilirsiniz.
Heryerde satılıyor fakat asıl soru ip 15 Pro kapalı kutu ydler ne zaman gelecek?

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Elimdeki telefon artık yavaş yavaş kendini salmaya başladı. Az daha götürsün sonra ben de yd iPhone alacağım.

Aga Tax free falan beklemek rezalet bir şey. Tax free için uçağını kaçıranları çok duyduk, orada zaten Türküleri çok sevmiyorlar. Tax free yi de bilerek yavaş veriyorlar. Eğer direkt olarak Batum havalanına uçarsan orada Tax free sırası olmuyor, direkt alabiliyorsun. Bu sefer de şöyle bir sorun oluyor, döviz bürosu olmuyor, Tax free den kazandığın parayı orada shopta harcaman gerekiyor. Bana göre en iyisi yurtdışından getirip trde sarı sitede satan telefonculardan almak. Acaba ip 15 Pro ne zaman sarı siteye 0 kapalı kutu yd olarak gelir?

Heryerde satılıyor fakat asıl soru ip 15 Pro kapalı kutu ydler ne zaman gelecek?
gürcistandan aldık tax free falan hepsi yani telefonu al biraz zaman geçir taxfree sırasına gir 5 saate halletik döndük şimdi bakalım. ya almanyadan alacağız 15 proyu ya da yine gürcistan belki ekstrem bir şey olur taylanttan alırız

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
gürcistandan aldık tax free falan hepsi yani telefonu al biraz zaman geçir taxfree sırasına gir 5 saate halletik döndük şimdi bakalım. ya almanyadan alacağız 15 proyu ya da yine gürcistan belki ekstrem bir şey olur taylanttan alırız
Size göre sarı siteye 15 Prolar kapalı kutu şekilde (şu anda 14 proda olduğu gibi) ne zaman gelir?

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Size göre sarı siteye 15 Prolar kapalı kutu şekilde (şu anda 14 proda olduğu gibi) ne zaman gelir?
daha yd de bile satışa çıkmadı çıktıktan 1 hafta sonra gelir bence ki 1 haftaya bile kalmaz

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Top Bottom