Neler Yeni

İphone 15 kaç sene götürür

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Görkem çetinkaya
Evet düz alacağım ya şöyle söyleyeyim performans kamera ve diğer özellikler olarak s20fe den iyi batarya konusunda bilemiyorum ama bence iyidir. Hz olayına gelirsek evet s20 yi 60 hz ye cekince kasma hissi rahatsiz ediyor fakat ios yaziliminda pek hissetmedim kuzenimin düz 13 ünde denedim rahatsiz etmedi alışırım büyük ihtimal
Hocam kasma hissi degil bu yani istedigin kadar yazilim diyin 60hz den yuksri cikmaz yazilimla. Sadece daha dogal alirsiniz donma olmaz.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Alper Kaplan
Hocam kasma hissi degil bu yani istedigin kadar yazilim diyin 60hz den yuksri cikmaz yazilimla. Sadece daha dogal alirsiniz donma olmaz.
Evet haklısınız s20 fenin akiciligini tutmayabilir ama dediğim gibi ne kadar süre kullanacağım belli değil belki 1 sene sonra pro serisine geçerim belki 4 sene sonra duruma bağlı ama memnun kalırsam 3-4 sene kullanırım 15 i

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Cahit Emin
Hocam bence saçma bir tavsiye 15 her bakımdan 14 den iyi sırf daha dayanıklı diye 14 almak mantıksız ayrıca kılıfla falan dikkat ederek kullanırsam bir şey olacağını düşünmüyorum
tamam sen bilirsin

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Dayanıklılık olarak cepten falan düştüğünde kirilmaz degilmi ekran koruyucu ve kilif kullansam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o yüzden iosa geçeceğim teşekkürler 15 mi 15 plusmu peki 6.7 fazla büyük elime 6.1 de biraz kucuk ama yapacak birsey yok
Ben her zaman büyük ekrandan yanayım bazı dezavantajları var ama artılarıda var. 15 Plus daha iyidir. Ama yurt dışı alıyorsun kesinlikle 15 Pro Max öneririm.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Alper Kaplan
Ben her zaman büyük ekrandan yanayım bazı dezavantajları var ama artılarıda var. 15 Plus daha iyidir. Ama yurt dışı alıyorsun kesinlikle 15 Pro Max öneririm.
Yok hocam yurt ici alacağım plus biraz büyük benim icin

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular