Neler Yeni

İphone 15 Kamerası harika ama sosyal medyada paylaşırken sıkıntı

ercannsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ercan ŞEN
İphone 15 Kamerası harika ama sosyal medyada paylaşırken sıkıntı arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz iphone 15 kamerası çok güzel ama sosyal medyada whatsapp durum ve instagram story atarken kalite 144p gibi gözüküyor resmen lüten yardımcı olabilir misiniz bu sorunu nasıl çözücem

şahin doğan

80+ Platinum
İnstagram kamerası ile fotoğraf çekip ekran görüntüsünü ve normal kamera ile fotoğraf çekip ekran görüntüsünü atar mısın?

ercannsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ercan ŞEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
instagram var mı ordan atayım kankam ya telefonun kendi galerisinde efsane gözüküyor video paylaşınca 144 p düşüyor resmen kafayı yemelik bir olay

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Uğur
Bende 15 kullanıyorum bildiğim kadarıyla ikisindede kalite artırmak için ayar var bakıayım bir

şahin doğan

80+ Platinum
instagram var mı ordan atayım kankam ya telefonun kendi galerisinde efsane gözüküyor video paylaşınca 144 p düşüyor resmen kafayı yemelik bir olay
O genelde internet kalitesi ile alakalı. Hücresel veri ile iyi çeken bir yerde paylaşım yapmayı dene.

ercannsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ercan ŞEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O genelde internet kalitesi ile alakalı. Hücresel veri ile iyi çeken bir yerde paylaşım yapm
ya çok sevinirim ya işim gereği paylaşımda yapıyorum ama kalite 144 galerimde efsane yardımcı olursanız çok sevinirim
O genelde internet kalitesi ile alakalı. Hücresel veri ile iyi çeken bir yerde paylaşım yapmayı dene.
wifi ile denediğimde de aynısı oluyor brom ya

şahin doğan

80+ Platinum
Wifi de kötü paylaşıyor zaten genelde.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
ya çok sevinirim ya işim gereği paylaşımda yapıyorum ama kalite 144 galerimde efsane yardımcı olursanız çok sevinirim
aynı konuyu açtım bende.İphone 13-15 le çektiğim videolar var haarika 4k manzaraaa gün batımı vs ama yüklemeye gelince 720p
youtubeden baktım uygulama üzerinden yapılıcak ayarlar.Veri tasaaarruufunu kapat ve yüksek kaliteli yüklemeyi aç

AE gibi uygulamalardan çözünürlüğünü renklerini ayarlıyo yabancılarr öyle yüklüyo biraz bilgi istiyo

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Top Bottom