Neler Yeni

İphone 15 Pro 128 yeterli olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert Öztürk
Sizce 128gb yeterli olur mu? 256gb çıkınca pm fiyatına geliyor. Onu alırım daha mantıklı geliyor bana
2 yıldır 128 kullanıyorum 3k foto video falan var karısık onun haricinde basit uygulamalar 3-4 de oyun var 100gb dolu şuan bana yetiyor. Kullanım tarzına bağlı tamamen

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
yeterli olacaktır yetersiz kalması halinde icloud sayesinde ekstra depolama alabilirsiniz rahatlarsınız.
Peki icloud sadece foto ve video mu? Çok foto video kullanan biri değilim. Ama şuan elideki telefonun 256/90 dolu. Uygulama vs çok aşırı fazla kullanıyorum. 2-3 sayfa uygulama var diyebilirim😂. Yeterli olur mu? Daha geçen Cod indirsim telefona bütün harita içerik vs indirdim 20gb olmuş oyun😂😂😂 silerim bunu 70 e düşer ama yeter mi yine uzun kullanımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıldır 128 kullanıyorum 3k foto video falan var karısık onun haricinde basit uygulamalar 3-4 de oyun var 100gb dolu şuan bana yetiyor. Kullanım tarzına bağlı tamamen
Hangi oyunlar var hocam? Geçen cod indirdim bütün içerikleri indirince 20gb olmuş oyun 😂. Ve bende çok fazla uygulama oluyor. Bazısı gereksiz ama silmiyorum duruyor öyle. 90gb şuan telefon. Fotoğraf ve video çok yok ama olan da google photo da

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,395
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom