Neler Yeni

Öneri iPhone 15 Pro Alınır Mı ?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Hasan Ciftci
Merhaba bugün IPhone 15 Pro almayı düşünüyorum, normalde pro max düşünüyordum fakat biraz küçük telefon kullanmayı denemek istiyorum. Sizce güzel alınabilecek bir telefon mu ve pro max ile arasında ne farkları vardır ?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
ozan başaran
küçük telefonun pil ömrüde az oluyor hocam onu da göz önünde bulundurun, 15 pro hem günlük kullanım hem oyun için fazlasıyla yeterli gelir bence pro max almanıza gerek yok

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Enes kaya
Pro maxin ekrani buyuk ve bataryasi daha büyük(5 saat) daha fazla gidiyor test sonuclarına göre. Ve pro da kamera 3x cekerken pro maxte 5x cekiyor bu kadar. Baska fark yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
hamza ilkaya
15 pro aktif olarak kullanıyorum 9 aydır. Günlük insta snap wp ve yoğun olarak işle alakalı kullanıyorum 1 günü rahat çıkarıyorum.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Hasan Ciftci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
küçük telefonun pil ömrüde az oluyor hocam onu da göz önünde bulundurun, 15 pro hem günlük kullanım hem oyun için fazlasıyla yeterli gelir bence pro max almanıza gerek yok
Hocam bir gün tam götürsün problem yok teşekkür ederim cevabınız için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pro maxin ekrani buyuk ve bataryasi daha büyük(5 saat) daha fazla gidiyor test sonuclarına göre. Ve pro da kamera 3x cekerken pro maxte 5x cekiyor bu kadar. Baska fark yok
Hocam batarya ve ekran büyüklüğünden başka önemli bir fark yok gibi biraz küçük kullanışlı olsun diye pro alacağım gibi teşekkür ederim cevabınız için.

15 pro aktif olarak kullanıyorum 9 aydır. Günlük insta snap wp ve yoğun olarak işle alakalı kullanıyorum 1 günü rahat çıkarıyorum.
Hocam boyut olarak nasıl küçük hissediyor mu o kadar ve kamera olarak nasıl.

aradaki fark 5-10k. pro max bence
Hocam biraz küçük telefon kullanmayı istiyorum şuanda 12 pro max var boyut olarak büyük baya

S24+ FE al onun yerine
Android kullanmıyorum hocam

Top Bottom