Neler Yeni

iphone 15 pro always on display sarja etkisi

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Kaplan
merhabalar bugün iphone 15 pro satın aldım. always on display özelliği acık olduğu için telefonu kapatma tuşuna bassam bile parlaklık kısılıyor saat ve duvar kağıdı azda olsa gözüküyor. ortalama sarja ne kadar etkisi olur kapatayımmı sizce

YazılımKafa

80+ Silver
merhabalar bugün iphone 15 pro satın aldım. always on display özelliği acık olduğu için telefonu kapatma tuşuna bassam bile parlaklık kısılıyor saat ve duvar kağıdı azda olsa gözüküyor. ortalama sarja ne kadar etkisi olur kapatayımmı sizce
Samsung ta zamanında şarja etkisinin yüzde 2 civarı olduğunu görmüştüm. Yine o civardadır. Sadece saat olunca fazla gitmez . Duvar kağıdıda olunca ne kadar etki eder bilmiyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Siyah Always On Display modunda kullanırsan full ışık altında kapalı ekrana göre saatte %0.7 daha fazla şarj tüketiyor ama full ışık altında her zaman kalmayacağından çok fark olmaz. Ben açık kullanıyorum aman aman bir fark yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Kerem Aktaş
hocam 15 düşünüyordunuz en son kararınızı değiştiren etken ne oldu :D

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 15 düşünüyordunuz en son kararınızı değiştiren etken ne oldu :D
hocam mağazada inceledim biraz almışken pro olsun 120 hz olsun dedim :D aldım gitti. Çokta iyi fakat kamera koruyucu lens taktırdım kaliteli olanından tak dedim. acaba fotoğrafa etkisi olurmu gayette kaliteli çekiyor ama bazen odaklanma sorunu oluyor da rahatsız etmedi şimdilik ama hala ön kamera karartma sorunu var. birde biliyormusunuz bilmemde gürgençlerden aldım adaptörüde sahte olamaz değilmi orjinal 20w adaptörü garantisi falan var

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
ilk alınca açık kullanmıştım sonra insan bu ne diyor kapatıyor

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Kaplan

şahin doğan

80+ Platinum
hocam kamera ayarı yaptınızmı yoksa aldığınız gibi mi kullanıyorsunuz daha güzel fotoğraf çekmek için ayarı varmı
Heif Max modunda çekmeni öneririm. 2 kat yer kaplıyor ana kamera fotoğrafları ama her zaman kullanabileceğin kalitede oluyor.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Kaplan

şahin doğan

80+ Platinum
o otomatik açıkmış zaten birde raw max moduna aldım
Heif Max otomatik açık olmaz. Raw Max ile boşuna çekersin, Raw düzenlemek için çekilir. Her fotoğraf 60-70 MB yer kaplar boşuna.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Kaplan
Heif Max otomatik açık olmaz. Raw Max ile boşuna çekersin, Raw düzenlemek için çekilir. Her fotoğraf 60-70 MB yer kaplar boşuna.
hocam yüksek verimlilik seçili gözüküyor raw maxı kapadım ozaman geri

Top Bottom