Neler Yeni

IOS iPhone 6 açılıp kapanma sorunu

Forexity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Yiğit
iPhone 6 cihazımın güç düğmesi ve ana düğmesi bozuk sadece ses tuşları çalışıyor ancak sorun burda değil sorun telefon sadece şarja taktığımda açılıyor güç düğmesi bozuk olduğu için açıldıktan sonra kendi haline bıraktığımda kendiliğinden açılıp kapanıyor veya açıldığında şarjdan çıkardığımda da kapanıyor umarım anlatabilmişimdir .

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
iPhone 6 cihazımın güç düğmesi ve ana düğmesi bozuk sadece ses tuşları çalışıyor ancak sorun burda değil sorun telefon sadece şarja taktığımda açılıyor güç düğmesi bozuk olduğu için açıldıktan sonra kendi haline bıraktığımda kendiliğinden açılıp kapanıyor veya açıldığında şarjdan çıkardığımda da kapanıyor umarım anlatabilmişimdir .
Pil sağlığı % kaç? Pil kaç yıllık? Bana pil gibi geldi ama başka bir sorun da olabilir.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
IPhone 6 telefonlarında pilleri düşük ampere sahipken pil sağlığı düşükse eğer bundan yapması muhtemel. Servise vermek akıllıca olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,412
Üyeler
156,480
Son üye
kaankazanci
Top Bottom