Neler Yeni

iPhone 6s Kurtarma Modu

Kiasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gören
Merhabalar telefonumun şifresini unuttum ve kurtarma moduna geçirince itunes tepki vermiyor.
Farklı portlarda denedim.
Bu şekilde gözüküyor,
1626619305063.png

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Apple kimliğinizin şifresini unuttuysanız iTunes'la yapabileceğiniz pek bir şey yok. Faturasıyla beraber Apple servisine başvurmanız gerek.

Kiasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ha o zaman 3utools programıyla restore yapmayı deneyin. Smart Flash sekmesinden Easy Flash'ı deneyebilirsiniz. Yalnız uyarayım, yedek almadıysanız veri kaybı olma ihtimali var.
Veriler problem değil açılırsa yeterli.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Veriler problem değil açılırsa yeterli.
3utools'u indirip kurun, cihaz DFU moddayken bağlayın, yukarıdan Smart Flash'ı seçin, Easy Flash'tan en güncel yazılımı download edin, en son tertemiz bir kurulum olsun istiyorsanız aşağıdaki 3 seçenekten Quick Flash'ı seçin. Telefonu fabrika ayarlarına döndürecektir. Sonra apple id'nizi vs. girip kurulum yaparsınız.

Kiasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3utools'u indirip kurun, cihaz DFU moddayken bağlayın, yukarıdan Smart Flash'ı seçin, Easy Flash'tan en güncel yazılımı download edin, en son tertemiz bir kurulum olsun istiyorsanız aşağıdaki 3 seçenekten Quick Flash'ı seçin. Telefonu fabrika ayarlarına döndürecektir. Sonra apple id'nizi vs. girip kurulum yaparsınız.
Bağlı olduğu halde 3utools görmüyor cihazı.

Kiasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gören
DFU modda değilken de denediniz mi? "Bu bilgisayara güven" bildirimi gelmesi lazım, yoksa tanımaz
Aksesuar uyarısı veriyor kilit açmamı istiyor ama şifreyi bilmediğimden güven yapamıyorum.

Kiasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gören
O bilgisayar daha önce o iPhone'u görüyor muydu?
Evet şuan bir şekil yaptım kablo bağlı halde DFU moda çektim ve 3utools bunu gördü.
İndirme yapmadan sıfırlama gibi bir durum söz konusu mu?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Yazılımın tamamını indirip flash'laması lazım. iTunes üzerinden de kurtarma modunda aynısını yapıyor. İsterseniz iTunes'u tekrar deneyin, belki şimdi görmüştür. Görmediyse 3utools'tan dediğim şekilde download ettikten sonra flash'larsınız.

Top Bottom