Neler Yeni

iPhone kurtarma moduna girmiyor

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İphone 8 telefonum var bu telefon son zamanlarda yere düşünce kendini kapatıyordu geçen yine yere düşürdüm ve yine kapandı fakat geri açılmadı şarja taktığımda kurtarma modu ekranı geliyordu. Prize bağlayınca bu ekran geliyor ama bilgisayarın USB girişine bağlayınca bu ekran gelmiyor (sorun USB girişinde değil, başka bilgisayarlarda da olmadı) kurtarma moduna giremiyorum. Başka bir İphone'u bağladığımda "USB aksesuarları bağlamak için iPhone'un kilidini aç" bildirimi geliyor. Sorun benim telefonun kilidini açamadığım için bağlanamam mı yoksa başka bir neden mi ne yapmak gerekiyor?

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
İphone 8 telefonum var bu telefon son zamanlarda yere düşünce kendini kapatıyordu geçen yine yere düşürdüm ve yine kapandı fakat geri açılmadı şarja taktığımda kurtarma modu ekranı geliyordu. Prize bağlayınca bu ekran geliyor ama bilgisayarın USB girişine bağlayınca bu ekran gelmiyor (sorun USB girişinde değil, başka bilgisayarlarda da olmadı) kurtarma moduna giremiyorum. Başka bir İphone'u bağladığımda "USB aksesuarları bağlamak için iPhone'un kilidini aç" bildirimi geliyor. Sorun benim telefonun kilidini açamadığım için bağlanamam mı yoksa başka bir neden mi ne yapmak gerekiyor?
telefon kapalıyken tuşlarına basman lazım sadece usb baglayınca olmuyor ki ztn
kendi sitesinde yazıyor bakabilirsin her iphone modeli icin
ya da apple ile konusabilirsinn arayıp

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon kapalıyken tuşlarına basman lazım sadece usb baglayınca olmuyor ki ztn
kendi sitesinde yazıyor bakabilirsin her iphone modeli icin
ya da apple ile konusabilirsinn arayıp
Denedim hocam. Ses arttır tuşuna hızlıca, ses kıs tuşuna hızlıca ve aç/kapa tuşunu uzunca bastığım zaman şarja takılıyken ekran geliyor ama PC'ye bağlıyken ekran gelmiyor

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Denedim hocam. Ses arttır tuşuna hızlıca, ses kıs tuşuna hızlıca ve aç/kapa tuşunu uzunca bastığım zaman şarja takılıyken ekran geliyor ama PC'ye bağlıyken ekran gelmiyor
kurtarma modunu acıp usbyi pcye takmayı denesene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom