Neler Yeni

Öneri iphone 7 plus vs iphone 8

iphone 7 plus vs iphone 8

• 7 plus

Oylar: 0 0.0%
  • 8

Oylar: 11 100.0%

• Oy kullanan toplam üye
    11
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
Merhabalar iPhone 7 Plus veya 8'e geçmeyi düşünüyorum.Büyük ekran takıntım vs yok Telefonda Clash Royale bile oynamıyorum. (iOS'a geçme nedenim : Android cihazlarda sosyal medyadaki vs instagram daki kalite kaybı)sadece Instagram, WhatsApp, Spotify arada YouTube vs. için kullanıyorum ve de 7 Plus ile 8 hemen hemen aynı fiyat bandında hangisini tercih etmeliyim? İyi forumlar!

Ek olarak: Şu an kullandığım cihaz Redmi Note 8 ekran gövde oranı ise 6.3 inch.

Son düzenleme:

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
Berk Atmaca
Ben olsam 8 alırdım ki 8 aldım :D İphone 8 ile ilgili soru sorabilirsin.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Merhabalar iPhone 7 Plus veya 8'e geçmeyi düşünüyorum. Telefonda Clash Royale bile oynamıyorum. (iOS'a geçme nedenim Android cihazlarda sosyal medyadaki kalite kaybı yüzünden )sadece Instagram, WhatsApp, Spotify arada YouTube vs. için kullanıyorum ve de 7 Plus ile 8 hemen hemen aynı fiyat bandında hangisini tercih etmeliyim? İyi forumlar!

Ek olarak: Şu an kullandığım cihaz Redmi Note 8 ekran gövde oranı ise 6.3 inch.
Bende de redmi note 8 var ayni şekilde iphone 8 e gecmek istiyorum
2 bin e satabilirsem, 3000-3500 e iphone 8 almaya çalışacağım

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
Sosyal medya kalite kaybını biraz açar mısınız.konuyu baltalamış gibi oluyorum ama kusura bakmayın

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
Berk Atmaca
hocam sabah evden %100 şarj ile çıktığınızda akşam %kaç ile dönüyorsunuz
Şimdi bu soru şaibeli hocam :D Şarj aletim yanımda mı değil mi? Şaka bi yana günde 1 kere şarj etmek şart gün içinde. Ki benim batarya %75 artık beni bi sal diyor. Dersanede 1 ders şarj ediyorum bana yetiyor. Pubg oynicaksam 1 kere şarj etmek yetmiyor ama clash royale clash of clans tarzı oyunları rahatça oynatır. Bide gün boyu neredeyse insta spoti twitter cart curt. Kısa ozet gün içinde 30-40dk şarj etmelisin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal medya kalite kaybını biraz açar mısınız.konuyu baltalamış gibi oluyorum ama kusura bakmayın
İos ile çekilen gorüntüler daha kaliteli yükleniyor instagram gibi uygulamalara. Kısa ozet bu

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
Şimdi bu soru şaibeli hocam :D Şarj aletim yanımda mı değil mi? Şaka bi yana günde 1 kere şarj etmek şart gün içinde. Ki benim batarya %75 artık beni bi sal diyor. Dersanede 1 ders şarj ediyorum bana yetiyor. PUBG oynicaksam 1 kere şarj etmek yetmiyor ama clash royale clash of clans tarzı oyunları rahatça oynatır. Bide gün boyu neredeyse insta spoti twitter cart curt. Kısa ozet gün içinde 30-40dk şarj etmelisin.

İos ile çekilen gorüntüler daha kaliteli yükleniyor instagram gibi uygulamalara. Kısa ozet bu
Ben yakın zamanda redmi note 10 pro dan iphone 7 ye geçtim.standart bir durum mu ayar vs gerekiyor mu acaba?

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Yazılım işletim sistemi vb. desteği bakımından daha üst sürümlere bakmak daha mantıklı örnek: IPhone 11 gibi.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
Berk Atmaca
Ben yakın zamanda redmi note 10 pro dan iphone 7 ye geçtim.standart bir durum mu ayar vs gerekiyor mu acaba?
Yok ayar falan gerektirmiyor.

Yazılım işletim sistemi vb. desteği bakımından daha üst sürümlere bakmak daha mantıklı örnek: IPhone 11 gibi.
Kanka iphone 11'in fiyat nere 8'in fiyat nere. X'ten aşağısı artık alınmaz zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
hocam instagram da story attıktan sonra piksel piksel oluyor bunun abdullah abi de bir videosunda anlatmıştı

Şimdi bu soru şaibeli hocam :D Şarj aletim yanımda mı değil mi? Şaka bi yana günde 1 kere şarj etmek şart gün içinde. Ki benim batarya %75 artık beni bi sal diyor. Dersanede 1 ders şarj ediyorum bana yetiyor. PUBG oynicaksam 1 kere şarj etmek yetmiyor ama clash royale clash of clans tarzı oyunları rahatça oynatır. Bide gün boyu neredeyse insta spoti twitter cart curt. Kısa ozet gün içinde 30-40dk şarj etmelisin.

tamamdır hocam sağolun

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU

hocam aynı soruyu şöyle sorayım birde yine aynı şekilde sabahtan %100 şarj ile çıktığınız zaman hiç oyun oynamayıp sadece müzik vs dinleyip geri dönüş yaptığınızda şarjınınz kaç oluyor acaba hiç deneyimlediniz mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,592
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom