Neler Yeni

iPhone 7 Plus VS iPhone 8

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,701
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bence de 8 daha mantıklı küçük ekrana alışırım diye düşünüyorum oyun içinde bir kaç ayar yaptıktan sonra.
Hayırlı olsun güle güle kullanın o zaman. :)

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger

A.M.D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Muhammet Demir
64 gb sıkıntı olabilir hocam
Bence yeter zaten işletim sistemi 4-5 gb yer kaplıyor kaldı 59 gb, hadi 9 gb de çıkar, en kötü ihtimalle 50 gb yer kalıyor, yükleyeceğim oyunlar toplam en fazla 20 gb yer tutar, kaldı 30 gb video ve fotolar en fazla 10 gb kaplar, dolması mümkün değil.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,330
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Merhaba, sizce bu iki telefondan hangisini almalıyım ikisinin de fiyatları neredeyse aynı. Takıldığım nokta şu:
- iPhone 7 Plus'ın ekranı daha büyük ve oyun oynayacağım için daha iyi gibi görünüyor.
- iPhone 8 ise işlemci olarak daha iyi bu yüzden daha iyi performans veriyor mesela PUBG'yi 7 Plus 45 FPS açarken 8 60 FPS açıyor.
Bu performans farkı sizce çok büyük etki yaratır mı yoksa fark etmez mi ?
Ekran konusundaysa 8'in ekranı yetebilir de diye düşünüyorum sizce yeter mi ?
Dediğim gibi bol bol oyun oynayan bir insanım.
Sizce hangisini almalıyım ? Acil cevap lazım.
İphone 8 Tab2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence de 8 daha mantıklı küçük ekrana alışırım diye düşünüyorum oyun içinde bir kaç ayar yaptıktan sonra.
8 mantıklı daha iyi bir işlemci var daha güncel daha şık bir tasarımı var şahsen şuan günümüzdeki çoğu android telefonla kafa kafaya

A.M.D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Muhammet Demir
Hangi renk verdin reis
Gold verdim.

İphone 8 Tab2

8 mantıklı daha iyi bir işlemci var daha güncel daha şık bir tasarımı var şahsen şuan günümüzdeki çoğu android telefonla kafa kafaya
Evet ben yenilenmiş EasyCep ten 5.5K ya aldım aynı fiyata PUBG'yi aynı FPS'ye açan android telefon yok. (Performansa örnek olsun diye PUBG)

Gold verdim.

Evet ben yenilenmiş EasyCep ten 5.5K ya aldım aynı fiyata PUBG'yi aynı FPS'ye açan android telefon yok. (Performansa örnek olsun diye PUBG)
Bazı oyunlarda da ARK gibi Androidlerin optimizasyonu kötü olabiliyor. Benim için 8 in tek dezavantajı küçük ekran onada alışırım sıkıntı olmaz benim için.

Muhammed.eminn

80+ Bronze
Gold verdim.

Bazı oyunlarda da ARK gibi Androidlerin optimizasyonu kötü olabiliyor. Benim için 8 in tek dezavantajı küçük ekran onada alışırım sıkıntı olmaz benim için.
Şuan kullandigin telefon nedir

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,330
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Gold verdim.

Aslında o fiyata 2.elde temiz bir 8 plus bulabilirdin ekranı da büyük oluyor 8 plus'ın

A.M.D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Muhammet Demir
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,498